Архів новин

До благодійної акції газети «7 днів» щодня приєднуються нові люди | Газета 7 Днів

До благодійної акції газети «7 днів» щодня приєднуються нові люди

30.11.2017 18:44
Переглядів:863

Нагадаємо, ми випустили благодійний додаток «7-й день», який продаємо, аби спорядити Святого Миколая до діток, які потребують допомоги. Ми маємо для цього святого благодійника конкретні адреси конкретних дітей. Це троє сиріт із Тинного, якими опікується бабуся: Марійка, Миколка і Денис Ведлери, та чотиримісячні близнята Миколка й Олексій Барась.

Редакція щиро вдячна за допомогу у поширенні благодійного випуску управлінню праці та соціального захисту населення, службі у справах дітей, Марії Васильчик,  Центру «Надія», ЗОШ 19, Надії Чумак (Французький альянс), Олегу Редзюку, Тетяні Кожан, цукерні «Мавка» і особисто Інні Процюк, Людмилі Загладкіній, Світлані Тубіній, Ользі Дем’янчук, Мирославі Кирильчук, Анатолію Андрієвському, Анні Соцюк, Галина Мельничук.

 Благодійний випуск на користь дітей також придбали кав’ярня «Моркв’яна Мар’яна», управління Держпраці, ЦПТО   Державної служби зайнятості, ЗОШ-8, Лариса Шавловська і колектив педагогів, батьків та учнів ЗОШ-16, Микола Скиба  з Рівненської обласної організації  ТСОУ голови ОСББ Анатолій Овчінніков і Галина Похильчук ,пенсіонерки Світлана Павленко і Надія Дендюк, студенти кафедри хореографії РДГУ, колектив рівненської облспоживспілки і особисто Петро Бараш, Галина Дубова,  патрульно-постова служба Рівного, Агенція «Мегаподія», колектив  ЗОШ 23, Ірина Ковригіна, Вікторія Камінська,  торгово-професійний лійцей ресторанного бізнесу і особисто Віктор Леонідович Рудик, медколедж і особисто Тамара Володимирівна Дужич, депутат Рівнеради Любов Романюк, техпрацівник Людмила Опалько. М'ясопереробне підприємство ТОВ "Інус, лтд" Тучинські ковбаси, РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал", обласна стоматологічна поліклініка і особисто Валентина Сухляк, Коровайний дім "Март", Волинець марія Григорівна та її друзі.

Ну а тим часом у марафоні з продажу благодійного випуску «7-й день» абсолютним рекордсменом залишається  відомий підприємець і лідер обласного Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Анатолій Сидорук.

Викуплену ним частину тиражу працівники нашої газети за дорученням благодійника розклали у поштові скриньки багатьох рівненських багатоповерхівок.

 Детальний звіт про підсумки акції читайте у газеті «7 днів» одразу після свята Миколая.

Читайте також:

http://7d.rv.ua/news/2017-11-23/u-rivnomu-dobryh-lyudey-bagato

http://7d.rv.ua/news/2017-11-23/dobryh-lyudey-nabagato-bilshe-nizh-zdayetsya

http://7d.rv.ua/news/2017-11-24/spasybi-dobrym-lyudyam-yaki-dopomagayut-sporyadzhaty-svyatogo-mykolaya-dlya-pyaty

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 12 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?