Архів новин

До Рівного приїжджали люди з ОБСЄ | Газета 7 Днів

До Рівного приїжджали люди з ОБСЄ

30.11.2017 17:44
Переглядів:3157

З представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Майклом Салліваном та Ольгою Радкевич зустрілися прокурор області Богдан Подубинський та заступник прокурора області Тарас Ільящук.

Метою цього візиту було обговорення загальної ситуації щодо стандартів і практики верховенства права у нашій області. І хоч європейських гостей також цікавив загальний стан криміногенної обстановки на Рівненщині, та говорили вони про це за гарним полірованим столом прокурора, а не на нелегальних бурштинових копальнях.

Богдан Подубинський розповів візитерам про «позитивні результати у викритті та притягненні до відповідальності порушників закону». І про те, що «досягнуто значно нижчого рівня злочинності, ніж по державі», повідомила прес-служба прокуратури області. Зокрема, йшлося про викриття та ліквідацію у цьому році діяльності семи організованих злочинних груп, які займалися контрабандою наркотиків, забороненою гральною діяльністю, незаконними операціями із бурштином. Серед найбільш поширених злочинів, що вчиняються на Рівненщині, прокурори також назвали злочини проти власності, проти довкілля і дорожньо-транспортні пригоди.

Катерина БОРОВЕЦЬ

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 3 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?