Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

Роман Коваль пообіцяв: «Будуть горіти будинки» | Газета 7 Днів

Роман Коваль пообіцяв: «Будуть горіти будинки»

07.12.2017 16:23
Переглядів:874

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Рівнеради емоційно виступив лікар міської лікарні екс-очільник Рівненського правого сектору Роман Коваль.

Він висловив вимогу прибрати з майдану Незалежності намет політичної сили «Опозиційний блок». Роман Коваль вважає недопустимим присутність у місті цієї партії, в той час, коли в Україні фактично триває війна. «Будуть горіти ваші будинки!» – заявив він членам виконавчого комітету, які висловили сумнів щодо законності такої заборони. Зрештою зійшлися на тому, щоб просто висловити свою позицію про намети опозиційної політсили.

Поки виконком розглядав планові питання, Роман Коваль написав з цього приводу звернення. Розібрати його почерк не змогли ні міський голова, ні секретар виконкому Петро Середюк. Зрештою зробив це секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. Аж тоді виконком підтримав звернення авторства Романа Коваля, в якому, зокрема, йдеться про те, що присутність політичних наметів у центрі міста може «привести до дестабілізації політичної обстановки».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 3 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?