Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

І себе показати, і умови праці побачити | Газета 7 Днів

І себе показати, і умови праці побачити

14.12.2017 11:55
Переглядів:464

Таку можливість мали шукачі роботи, які побували на ярмарку вакансій, проведеному міським центром зайнятості в гіпермаркеті «Епіцентр».

Естафету всеукраїнського проекту «Живи і працюй в Україні» цього разу підхопила торгова мережа будівельних магазинів «Епіцентр». Підхопила, бо в ньому вже брали участь автобусні вокзали Рівного. А тепер Рівненський міський центр зайнятості спільно з обласною службою зайнятості минулої п’ятниці організували своєрідний виїзний ярмарок вакансій у співпраці з рівненським гіпермаркетом «Епіцентр».

– Ярмарок, організований у рамках соціального проекту «Живи і працюй в Україні», проводиться в гіпермаркетах торгової мережі «Епіцентр» одночасно у тридцяти містах країни, – розповідає директор Рівненського міського центру зайнятості Володимир Даценко. – У приміщенні маркету розмістився виїзний міні-центр зайнятості, де можна отримати консультації з працевлаштування як на постійні, так і на тимчасові місця праці, для виконання громадських робіт. Крім того, охочі можуть дізнатись, як скласти резюме, пройти тестування і професійний відбір, розпитати про професійне навчання та стажування за сприяння служби зайнятості, отримати  поради психолога. Гіпермаркет «Епіцентр» щодня відвідує велика кількість людей, зокрема і тих, хто має робітничі професії. І тому ми сподіваємось, що сьогоднішній ярмарок допоможе багатьом людям знайти роботу.

Про інтерес рівнян до організованого в гіпермаркеті «Епіцентр» ярмарку вакансій найкрасномовніше свідчили черги, які утворилися біля консультаційних пунктів. Спеціалісти міського центру зайнятості знайомили всіх охочих з наявними вакансіями і допомагали заповнити анкети претендентам на роботу саме в гіпермаркет.

– Ярмарки вакансій під назвою «Живи і працюй в Україні» – одна з ефективних форм співпраці служби зайнятості з роботодавцями, – каже заступник директора обласної служби зайнятості Андрій Грещук. – Ми добре знаємо, які у нас проблеми з пошуком кваліфікованої робочої сили, і не раз пересвідчилися, що такі заходи, проведені безпосередньо у роботодавця, дають хороші результати. Про успіхи нашої партнерської роботи говорять хоча б такі факти: з 36 тисяч вакансій, які подали з початку року 7,5 тисячі роботодавців області, 90 відсотків уже закриті. Разом з тим, дефіцит робочої сили в регіоні залишається доволі великий. Слід зауважити, що служба зайнятості – єдина в державі структура, яка навчає доросле населення. Так, з початку року в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пройшли навчання, здобули нові професії, підвищили кваліфікацію 7700 осіб.

На переконання помічника директора гіпермаркету «Епіцентр» міста Рівне Юлії Ніязової, подібні до ярмарків вакансій заходи однозначно повинні проводитися якомога частіше.

– Ми вже не один рік підтримуємо тісні взаємини з міським центром зайнятості, який скеровує до нас потенційних працівників, – каже вона. – А багато хто з них уже працює в нас і прижився. До слова, нині в гіпермаркеті «Епіцентр» у Рівному нараховується 414 працівників. А оскільки компанія розширюється, у нас з’явилися вакансії продавців-консультантів. Люди, які шукають роботу, на ярмарку вакансій мали можливість заповнити анкети, які розглядаються працівниками відділу персоналу гіпермаркету «Епіцентр». Зауважу, що ми завжди в пошуку цікавих людей, які можуть стати членами нашої команди. Сподіваємося, що після індивідуального спілкування з кандидатами, які залишили свої анкети, нам вдасться заповнити всі вакансії.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 2 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?