Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

Рівняни попрощались із Мілентиною Бондарєвою | Газета 7 Днів

Рівняни попрощались із Мілентиною Бондарєвою

25.12.2017 16:16
Переглядів:1268

Як ми повідомляли її життєва зірка згасла на 84-му році життя. Ткаля-легенда Рівненського льонокомбінату, Герой соціалістичної праці, двічі кавалер ордена Трудового червоного прапора і Дружби народів, нагороджена титулами «Краща ткаля легкої промисловості СРСР» та «Відмінник якості», майстер «Золоті руки», орденом Леніна та медаллю «Золота зірка», Мілентина Бондарєва прожила у Рівному більшу частину свого життя – понад півстоліття. І була удостоєна звання почесного громадянина міста Рівне. На її очах місто змінювалося і розвивалося.

Прощання з Мілентиною Бондарєвою відбулося в сьогодні. Об 11.00 рівняни зібралися біля будинку № 5 на вулиці Пушкіна, де вона жила. Крізь сльози на очах присутні згадували Мілентину Станіславівну як енергійну і доброзичливу жінку, яка попри всі свої високі регалії та нагороди була проста і людяна, готова прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Панахида відбулася в пантеоні кладовища «Нове». Поховали Мілентину Станіславівну Бондарєву на центральній алеї цього кладовища. В одному ряду зі знаними рівнянами, як-от колишній міський голова Рівного Віктор Чайка, Герой Радянського Союзу Михайло Сінько, голова обласної ради Петро Прищепа, повний кавалер ордена Слави Олександр Пашнін, колишній голова колгоспу в Басовому Куті Володимир Місіюк, Герой соцпраці, заслужений вчитель України Ганна Нестеренко,

Як для почесного громадянина міста Рівного, витрати на поховання Мілентини Бондарєвої відшкодує міський бюджет, так само, як і подальше виготовлення надгробка на її могилі.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?