Дві поразки – на початок року | Газета 7 Днів

Дві поразки – на початок року

15.01.2018 14:44
Переглядів:363

У перших матчах 2018 року рівненські баскетболістки грали в Одесі проти команди "Інтерхім-СДЮШОР". І двічі поступилися своїм конкуренткам на один з комплектів нагород.

У суботній зустрічі господарки майданчика лідирували увесь матч, натомість рівнянки намагалися їх наздогнати. І в середині третьої чверті їм це вдалося – 52:52. Однак тут же одеситки додали у швидкості і закріпили свій успіх - поразка 79:67. Найрезультативнішою в нашій команді стала Вікторія Касаткіна - 21 очко, у Вікторії Шматової - 17.

Дебют повторної гри був за гостями, які попервах вигравали. Проте надалі «Інтерхім» відновив паритет і постійно нарощував перевагу. Здавалося, рівнянкам не уникнути розгрому, адже на велику перерву команди пішли за суттєвої переваги одеситок -41:22. У наших землячок знову «збився» приціл, тому дві третини кидків не досягали цілі. Лише наприкінці зустрічі наші баскетболістки заграли у справжній баскетбол. Однак було вже запізно – чергова перемога господарок, 84:78. Не допомогла результативна гра Шматової – 24 очки, ні ривок в останні десять хвилин Ірини Басалик (21 очко).

Ось так. Одеситок вже можна вітати з другим місцем у регулярному чемпіонаті – навряд, чи хтось зможе «посунути» їх з цієї позиції. А ось рівнянкам потрібно добряче напружитися, щоб залишитися на третьому місці, на яке зазіхають і столичні динамівки, і «Вінницькі блискавки».

У четвер наша команда зіграє перший чвертьфінал Кубка України – вона приймає «Київ-Баскет».