Архів новин

Докерувалися: згорів підвал, бо голова за рік не зміг його закрити | Газета 7 Днів

Докерувалися: згорів підвал, бо голова за рік не зміг його закрити

09.02.2018 11:10
Переглядів:1050

До редакції "7днів" звернулися мешканці будинку на вул. Гагаріна, 1.

У нашому будинку, на Гагаріна, 1, 17 січня сталася пожежа.  Згорів підвал, а з ним – електрощитова в 4 та 5-му під’їздах. Займання сталося через підпалений безхатченками матрац. Потім вогонь перекинувся на електрощитову та сміття, що було в підвалі. Пожежні дві години гасили наш будинок, а люди весь цей час були змушені стояти на морозі з дітьми на руках.

Унаслідок пожежі стіни та стеля підвалу і під’їзду вкриті шаром кіптяви. Дихати просто неможливо, скрізь тхне чадом, квартири та одяг пропахли димом, у мешканців постійно болять голови. На кілька днів у нас вимкнули світло та ліфт. 

Ми вважаємо, що ця НП сталася через недбальство нашого голови ОСББ Романа Веремчука та управителя Володимира Лазарчука. Адже на зборах ми просили їх поставити на підвальні двері грати й замок, бо може статись лихо через бомжів, зокрема й пожежа. Проте він нас не послухав і відмовлявся від будь-якого діалогу.

Людмила ТИВОНЮК і ще 12 мешканців будинку

Думки з приводу

Павло Васильович, ветеран збройних сил, учасник війни:

– Мені вже 88 років. У нас цей управитель допустив пожежу. Якось підійшов до нього, хотів дати дружню пораду. Кажу: «Ви, як голова, повинні тут порядок наводити». А він мені відповідає: «Не хочу з вами розмовляти». 

Андрій Шинкарук, мешканець 136-ї квартири:

– Питань до цього голови щодо пожежі в нас багато. За рік його перебування на посаді ніяких змін у будинку не відбулось. Є претензії і до під’їзду, й до двору. Гроші збирали, а нічого не зробили. Доводиться нам усе робити самим. Наприклад, прокладати доріжки в дворі, аби можна було дійти хоча б до лавочок. Навіщо ми йому платимо гроші?

Роман Веремчук, виконувач обов’язків голови ОСББ:

– Насправді причина пожежі була інша: горів магістральний провід електроживлення, а не сміття, підпалене безхатьками. Таку незрозумілу версію придумали кілька мешканців, які не задоволені змінами, що намагається здійснити у будинку ОСББ. Проте 10–20 незадоволених людей із 500 – не так уже й багато. Такі люди були, є і будуть, всім не вгодиш.

У нас немає управителя, а є правління та голова правління на громадських засадах. А Володимир Лазарчук – підрядник, що виконує замовлені ОСББ роботи з обслуговування сантехніки, водопроводу й електромереж будинку.

У будинку на Гагаріна, 1 п’ять під’їздів. Чому не всі підвали замкнені? У грудні 2016 року на загальних зборах прийняли рішення збирати кошти на заміну мереж водопостачання та частково опалення, засувки і повну заміну каналізації за муніципальною програмою. У перші місяці, доки відповідальні громадяни здавали гроші на утримання будинку, ОСББ активно займалося вирішенням усіх нагальних проблем. Тоді закрили підвали всіх під’їздів, окрім п’ятого. Та через те, що частина жителів перестала здавати кошти, ми припинили витрачати кошти на неаварійні випадки. Немає коштів, бо загальна заборгованість у нашому будинку в грудні становила майже 100 тисяч гривень.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?