Архів новин

На іспиті бармени запропонували коктейлі емоцій, смаку та задоволення | Газета 7 Днів

На іспиті бармени запропонували коктейлі емоцій, смаку та задоволення

11.02.2018 10:49
Переглядів:473

Динамічна, яскрава, вишукана та професійна – такою завжди є атмосфера під час державної кваліфікаційної атестації у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Бармен». Члени державної кваліфікаційної комісії, запрошені роботодавці та представники рівненського обласного центру зайнятості отримали порцію позитивних вражень від відповідей та презентації кваліфікаційних робіт слухачів – різноманітних коктейлів.

Майстер виробничого навчання Анатолій Шолодько зауважив, що серед безробітних, направлених Кузнецовським і Рівненським МЦЗ, Гощанським та Дубровицьким РЦЗ, виявились досить перспективні та творчі майбутні бармени. Кращими підчас навчання та найбільш яскраво на ДКА проявили себе Дмитро Наконечний(коктейль Шеріданс шейк, Шоколадний шот),Вадим Камко(коктейль Бейзілстафф), Денис Джура (коктейль Порто фліп на основі яєчного жовтка). Окремі рецепти коктейлів –модернізовані, деякі – запозичені у рівненських барах. Ініціатива та творчість слухачів – невід’ємна якість подальшої успішної роботи.

У групі барменів слухачі різного статусу і віку: наймолодша Валентина Зиль навчалася і працювала на рівних із одногрупниками, виробничу практику проходила у кафе «Золоте» та вже отримала запрошення від одного з дубровицьких підприємств. Слухачка приготувала коктейль Сейдж романс, що смакував присутнім.

Найстарший Олександр Біляк зарекомендував себе відповідальним та професійним і вже отримав запрошення від ресторану «Бар Маки», де проходив виробниче навчання.

Свої майданчики для проходження виробничої практики надали також рівненські заклади – кафе «Золоте», «Монастирське», пивна ресторація «Кант», кафе-кондитерська «Мелін», кафе «Фортуна», бар «Венеція». РЦПТО ДСЗ налагодив ефективну роботу із провідними закладами Рівненщини та забезпечує високу практичну підготовку майбутніх барменів безпосередньо на реальних робочих місцях.

Рівень підготовки слухачів на ДКА оцінювали Аліса Хагенбрух (Кейтерингова компанія «Кульбаба»), представники мережі грузинських ресторанів «Хінкальня» у ТЦ «Злата Плаза», піцерії «Бруклін», ресторації «Бурштин», ресторанів «Три слона», «Меланж», а також випускник РЦПТО ДСЗ, шеф-кухар

Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко підсумувала: «Найвищою оцінкою роботи навчального закладу завжди були й залишаються відгуки роботодавців про роботу наших випускників. Якщо вони працевлаштовані, віднайшли своє місце та реалізовуються на нових робочих місцях – це великий успіх. Приємно, що сьогодні присутні роботодавці схвально відгукувалися про рівень підготовки барменів, приготування та подачу напоїв. Важливо, що більшість випускників приступлять до роботи відразу після навчання, а тим, хто в пошуку – обов’язково успіхів. Руслана Володимирівна наголосила, що високий рівень підготовки робітників можливий завдяки досвідченим викладачам та відмінній навчальній базі РЦПТО ДСЗ. Навчання барменів, як і ДКА, проходить на навчальному барі та в навчальному ресторані. До послуг слухачів – професійне обладнання, інвентар, посуд та все, що сприяє професійній підготовці та здобуттю цінних практичних навичок.

Довідково

Навчання слухачів за професією «Бармен» відбувається на базі навчального відділення у м. Рівне, вул. І Підкови, 17а.

Термін навчання –5,4 місяці (в т.ч. виробнича практика – близько 2 міс.)

 Контактні телефони: 0362 68 37 95, 68 33 49

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?