Архів новин

Про медичну реформу з перших уст почули рівняни з інвалідністю | Газета 7 Днів

Про медичну реформу з перших уст почули рівняни з інвалідністю

22.02.2018 18:16
Переглядів:606

Що зміниться в найближчому майбутньому для людей з інвалідністю в умовах медичної реформи? Про це сьогодні говорили в Рівному.

Із цієї нагоди в регіональному центрі «Інваспорт» зустрічалися представники місцевих медичних закладів і громадських організацій людей з інвалідністю.

Хоча готових відповідей на окремі з наболілих питань, які цікавлять осіб з інвалідністю, поки що немає, та присутні довідались багато потрібної їм інформації від медиків з перших уст. На запитання із залу відповідали Вікторія Покоєвчук (міське управління охорони здоров’я), Валентина Сухляк (обласна стоматполіклініка), Лілія Королюк (центральна міська лікарня) та керівники і посадовці інших медичних структур міста і області.

Організатор зустрічі, голова благодійної організації пенсіонерів та інвалідів «Обличчям до істини» та профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працездатних інвалідів Тетяна Войтович:

– Гряде реформа медицини. Між тим, конкретної інформації щодо змін у медицині в цьому контексті для людей з інвалідністю практично немає. Тому ми й вирішили провести таку консультативно-роз’яснювальну зустріч, на яку запросили місцевих медиків. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?