Архів новин

У Рівному розпочався відбір претендентів на премію імені Георгія Косміаді 2018 року | Газета 7 Днів

У Рівному розпочався відбір претендентів на премію імені Георгія Косміаді 2018 року

23.02.2018 16:11
Переглядів:819

Міське управління культури і туризму почало приймати пропозиції щодо претендентів на здобуття міської мистецької премії імені Георгія Косміаді в галузі образотворчого мистецтва.

Їх прийматимуть до 14 березня. Найвищу рівненську мистецьку премію присуджують щороку за видатні твори живопису, скульптури, графіки, декоративного мистецтва, що відзначаються високим професіоналізмом, глибоким змістом, досконалою майстерністю. Митцям, яким вона присуджується, присвоюється звання лауреатів премії імені Григорія Косміаді, вручається диплом, нагрудний знак та грошова винагорода – 12 тисяч гривень.

Вручення премії відбувається до дня народження художника Георгія Косміаді, 24 березня. Управління культури і туризму спільно з лауреатами премії організовує виставку творів лауреатів у День міста Рівного.

Торік премією імені Георгія Косміаді відзначили відразу двох лауреатів: скульптора-монументаліста Миколу Сівака і живописця Руслана Хвеся.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
20 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?