Архів новин

Майбутні фермери вивчають професію «зсередини» | Газета 7 Днів

Майбутні фермери вивчають професію «зсередини»

01.03.2018 17:15
Переглядів:1335

Найкраща підготовка робітника до реальної роботи – це звичайно ж виробнича практика. На цю подію слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Робітник фермерського господарства» чекали з нетерпінням. Навчання триває 12 місяців, а виробнича практика – близько 3 місяців.

Про враження слухачів від перших днів хоча й навчальної, проте професійної діяльності, дізнавалися старший майстер Олександрійського навчального відділення Ірина Танасюк і майстри виробничого навчання Павло Поліщук та Сергій Якобчук. Отож, слухач групи № 368 Саливонюк Павло знайомиться із сільськогосподарською технікою в Інституті с\г Західного Полісся НААК України, що у с. Шубків Рівненського району. Досвідом із ним ділиться головний інженер підприємства Гірак С.В.

Слухач групи №368 Вертелецький Сергій вивчає потужні сучасні трактори та збиральну с/г техніку на базі ТзОВ СГП «Агат»у с. Симонів Гощанського району під керівництвом старшого майстра Устинця В. Т.

Слухач групи №197 Яцюк Сергій опановує різноманітні процеси підготовки та доїння корів у ТОВ СГП  ім.Воловікова у с.Іллін Гощанського району під керівництвом головного зооінженера Пухкого С.М.

Слухач групи № 197Савчук Микола під керівництвом Галузи М.Л. практикується на ФГ «Пролісок», що у с. Новоставці Гощанського району.

Слухач групи № 368 Бондарчук Дмитро з допомогою інженера підприємства Остапчука С.С. вивчає будови та роботу машин і механізмів у ПСГП «Шпанівське» у с. В.Олексин Рівненського району 

Слухачі групи №197 Грибовський Дмитро та Одарчук Юрій ПСГП «Шпанівське»с. В.Олексин Рівненський р-н.керівник в\п Южаков Ю.В.

Слухачі групи №197Васільєва Яна та Невірковець Роман опановують професію фермера на ФГ «Агросім’я»поряд із досвідченим аграрієм-заступником голови господарства Васільєвою О.О.

Майбутні фермери із захопленням і цікавістю пізнають свою професію «зсередини», мають унікальну нагоду практикуватися на реальних робочих місцях. Головне, вони отримають запрошення від роботодавців, якщо продемонструють високий рівень професійних знань і готовність працювати на результат.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?