Архів новин

Зручний банк – це півбухгалтера | Газета 7 Днів

Зручний банк – це півбухгалтера

01.03.2018 15:10
Переглядів:731

Це не жарт. Справді, можуть здорово зекономити на зарплаті бухгалтера ті ОСББ, які вибрали обслуговування в ПриватБанку.

Адже ОСББ – це не підприємство, що надає послуги і заробляє прибутки. Це неприбуткове об’єднання мешканців, які об’єдналися, щоб спільно управляти справами спільного дому. Вони не мають багато грошей на утримання персоналу, тому зарплати там переважно мінімальні. З розумінням цього факту ПриватБанк створив цілий комплекс зручних сервісів для ОСББ, які здорово виручають і керівників об’єднань, і мешканців та дозволяють вести розрахунки бухгалтерам об’єднань без зайвих заморочок і великої трати часу. 

Не диво, що з тих майже півтисячі ОСББ, які створено та успішно функціонують у Рівному, більшість вибрали у партнери ПриватБанк. 

 – Ми активно долучаємося до допомоги та удосконалення управління фінансами об’єднань, – розповів кореспонденту «Будні ОСББ» керівник прес-офісу ПриватБанку у Рівному Андрій Хмельник. – Для них працівники ПриватБанку надають повний комплекс рішень щодо швидкого і зручного управління грошима об’єднання чи кооперативу. Чимало рівненських ОСББ на власному досвіді оцінили користь та зручність запропонованих сервісів.

Зокрема, керівники і бухгалтери об’єднань мешканців високо оцінили інноваційний Сервіс автоматичного нарахування і обліку внесків жителів ОСББ, який працює у ПриватБанку. Користування ним – безкоштовне. Доступ до сервісу здійснюється через «Приват24 для бізнесу» (меню «Послуги – для ОСББ»). Після реєстрації та обробки бази абонентів клієнт отримує цілодобовий доступ до рахунку компанії – без вихідних, свят і перерв. Облік нарахувань та платежів абонентів проводиться максимально зручно і просто.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Регіональна мережа ПриватБанку включає 2560 філій, 7285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування. 

Сервіс обліку платежів для ОСББ робить обслуговування в банку максимально зручним завдяки таким основним можливостям:

1. Нарахування внесків мешканцям (квартплата, сміття, ліфт тощо).

2. Управління багатоквартирним будинком при формуванні сум для оплати послуг з утримання будинку та прибудинкової території з урахуванням пільг і субсидій.

3. Автоматичний розподіл платежів, що надійшли через ПриватБанк (Приват24, відділення, термінал самообслуговування).

4. Відображення заборгованості абонента у разі оплати через ПриватБанк.

5. Формування квитанцій для оплати за абонентами.

6. Легкий доступ до сервісу через «Приват24 для бізнесу».

Пряма мова

Світлана ПІКУЛА, голова ОСББ «Дружба Рівне»:

– Коли ми створили ОСББ, то відразу вирішили відкрити рахунок у ПриватБанку. Адже я працюю з ним на своїй основній роботі вже багато років і знаю, що ПриватБанк має дуже багато зручних сервісів. Та й працівники тут кваліфіковані.

Майже відразу, як відкрили рахунок, я встановила у себе на телефоні програму Приват24, то всі проплати мешканців бачу відразу, щойно гроші надходять на рахунок. Також дуже зручно здавати звіти в податкову та статистику. Навіть не треба йти в податкову і замовляти ключі, адже всю звітність можна підписати ключами ПриватБанку. Крім того наше ОСББ торік скористалося програмою термомодернізації і через ПриватБанк отримало «теплий» кредит на модернізацію індивідуального теплового пункту. Працівники банку дуже кваліфіковано допомогли нашому молодому ОСББ оформити заявку і постійно коригували і підтримували наші дії. 

Дуже зручно налаштована в Приват24 система депозитів. Коли є вільні кошти на рахунку, їх можна покласти на поточний депозит навіть на три дні й отримати відсотки. Тобто гроші в Приватбанку не просто лежать на рахунку, а ще й працюють.

Григорій ОЛЕКСАНДРУК, мешканець ОСББ:

– Відтоді, як пішов на пенсію, я забув, що таке комісія при оплаті житлово-комунальних послуг. 

А все тому, що я отримую пенсію через ПриватБанк. Мої знайомі, які також живуть в ОСББ, при сплаті внеску на утримання будинку мусять оплачувати комісію 3 гривні, а в інших банках – навіть більше, а я плачу за все без комісій. Але це не головна перевага. Важливо, що з ПриватБанком я та інші мешканці будинку маємо можливості у зручний і вигідний спосіб оплатити послуги ОСББ. Це можна зробити самостійно за допомогою Приват24 (причому роблю це як із домашнього комп’ютера, так і зі смартфона), а також з допомогою великої мережі терміналів самообслуговування та відділень банку, які є в місті буквально на кожному кроці.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?