Архів новин

Тибетські мастифи Бойка мають шанс залишитися на радіозаводі | Газета 7 Днів

Тибетські мастифи Бойка мають шанс залишитися на радіозаводі

05.03.2018 13:55
Переглядів:1265

Юристи Юрія Бойка – власника скандального розплідника собак на території Рівненського радіозаводу – знайшли формальну зачіпку, щоби за рішенням судів кількох інстанцій (й апеляційної – також) не вивозити з Рівного собак, не звільняти від них земельну ділянку і не зносити вольєри. Здається, це вершина юридичної підкилимної казуїстики, найвищий пілотаж гри у наперстки із законом.

Бойко направив позов до міського суду, що виконавчий лист, підписаний суддею Т. М. Бучко й завірений гербовою печаткою суду, насправді є таким, що не підлягає виконанню. Оскаржили не рішення, а виконавчий лист, конкретно – підпис.

Представники міської ради і виконавчої служби повідомили в суді, що перевіряти достовірність підписів на документах, що отримані в судовій канцелярії і скріплені гербовою печаткою суду, та повноваження судді не в їхній компетенції. Та й взагалі, невже можливо ставити таке під сумнів. Виходить, що можливо. Як останній аргумент.

– Ми від початку не згодні з рішенням, воно зараз на розгляді у суді касаційної інстанції, – розповідає адвокат Бойка Олег Зражевський. – А у конкретній ситуації на виконання передали неналежний документ. Суддя на той момент, коли його підписувала, не мала повноважень, бо у цей час тривала процедура її перепризначення. Отож вона не мала право приймати рішення й підписувати документи іменем України. І більше того, та особа, підписант, не ідентифікована.

– Як може відбуватися цей суд? – обурюється голова ГО «Радіозавод» Олександр Копійчук. – Розглядаючи таке, судова влада ставить під сумнів власну легітимність. Хоч Бойко це й заперечує, та собаки на радіозаводі є, студенти псів вигулюють на території заводу…

Це ж треба: виконавча служба, як повідомив в. о. її керівника Павло Якобчук, якраз на 13 лютого призначила судове виконання рішення. І тут раптово винирнула «прикра канцелярська помилка».

 …Судді міського суду Оксані Панас нічого не лишилося, як визнати, що виконавчий лист не підлягає до виконання й зобов’язати канцелярію міського суду оформити належним чином та видати вже новий виконавчий лист. А, отже, примусове виконання рішення про звільнення ділянки знесення собачого розплідника, знов відкладається.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
19 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?