Архів новин

У перинатальному центрі роздали одяг для вагітних | Газета 7 Днів

У перинатальному центрі роздали одяг для вагітних

09.03.2018 10:36
Переглядів:1642

Рівненські вагітні змогли безкоштовно отримати одяг, відшитий спеціально для майбутніх матусь. Така благодійна акція відбувалась останні кілька тижнів у Рівненському обласному перинатальному центрі.

 Усі речі нові та якісні. Тому ми запропонували усім вагітним нашого міста приходити до нашого закладу й вибрати собі одяг. Крім того, є багато жінок, які потребують такої допомоги: переселенці, жінки, які опинились в складних життєвих ситуаціях, малозабезпечені родини. Зрештою, цей одяг якісний, а тому ми з радістю дарували його усім,   наголошує Вікторія Єнікеєва.  Насамперед, я дякую рівнянці, яка передала ці речі. Усі вони, без  вийнятку передані на потреби  вагітних жінок.Частину одягу працівники Рівненського перинатального центру передали у інший заклад  Рівненський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.  Тут попит на речі для жінок при надії чималий.


7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?