Архів новин

Хоч проїзд у міському транспорті подорожчає з 1 квітня, та це не жарт | Газета 7 Днів

Хоч проїзд у міському транспорті подорожчає з 1 квітня, та це не жарт

14.03.2018 15:01
Переглядів:476

Вчора міськвиконком узаконив наміри, які були оприлюднені задовго до цього – підвищити вартість проїзду в тролейбусах до трьох гривень, а в маршрутках – до пяти.

На обгрунтування обєктивності такого кроку начальник міського транспортного управління Віталій Миронюк навів багато різних аргументів. Найпереконливіший з них – зростання вартості електроенергії. Позаторік тролейбусне підприємство заплатило за електроенергію 9 мільйонів гривень, а торік – 19. Віталій Миронюк назвав ці числа катастрофічними.

 

Та коли щодо тролейбусів особливо не сперечалися і визнали, що підвищення вартості проїзду в них на часі, то про маршрутки виникли суперечки. Варто зауважити, що перевізники надали обгрунтування вартості тарифу в розмірі 6 гривень, та міське управління транспорту провело розрахунки, що показали достатність суми 5 гривень. Проте й така ціна вартості одного проїзду в маршрутці видалась надмірною членові міськвиконкому Василеві Царуку. Він заявив, що дизпаливо, яким заправляють маршрутки, насправді дешевше, ніж закладене в тариф. А також назвав перевізників баронами, які «хочуть заробляти багато, а їздити мало». Зокрема, Василь Царук нарікав, що ввечері автобуси з’їжджають з маршрутів. Обгрунтовано заперечили Василю Царуку Віталій Миронюк та представник перевізників Віктор Якимчук. Картина з їхніх слів плачевна: в одній з найбільших перевізницьких компаній із 68 водіїв залишилось 36. Вони мусять працювати по десять годин і зїжджають з маршрутів увечері, бо фізично неможливо витримати довше. Через відсутність водіїв, які масово поїхали на роботу в Прибалтику і Польщу, майже півсотні маршруток у Рівному взагалі стоїть на приколі. Щоб урятувати ситуацію, потрібно підвищити водіям зарплату, а для цього підвищити тарифи. Так і порішили: з 1 квітня рівняни будуть їздити у тролейбусах по 3 гривні, а в маршрутках – по 5.

 

У КП «Рівнеелектроавтотранс»  є 89 тролейбусів. Не всі вони можуть вийти щодня на маршрути, бо тут працює 460 людей при потребі 511. Підприємству терміново потрібні 29 водіїв і 26 кондукторів. Середня зарплата по підприємству – 5214 гривень, а водії отримують від 7 до 8,2 тисячі.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?