Архів новин

За десять років – від учня до наставника | Газета 7 Днів

За десять років – від учня до наставника

16.03.2018 12:00
Переглядів:479

Так у житті склалося, що після закінчення будівельного технікуму Павло Валецький влаштувався на роботу в міське ШЕУ. Спершу працював на різних роботах, аж поки кмітливого хлопця не запримітив один з найавторитетніших ветеранів підприємства, Віктор Цимбалюк. Він взяв Павла до себе в учні і навчив працювати на грейдері.

Відтоді минуло десять років. За цей час Павло Валецький, окрім грейдериста, освоїв професії навантажувача, водія катка і навіть асфальтоукладача. Став, як каже начальник міськШЕУ Віктор Климук, спеціалістом широкого профілю, якого можна залучати фактично до всіх дорожніх робіт. Але Павло досі з вдячністю згадує свого вчителя Віктора Цимбалюка:

– Віктор Леонідович був для мене не просто вчителем, а й наставником. Бо коли на підприємство вперше за багато років купили новий грейдер і запропонували його найдосвідченішому з досвідчених, Віктор Леонідович на нову техніку «посватав» мене: «Ні, я на старенькому допрацюю, а новий молодому хлопцеві дайте». Пізніше мені довірили ще потужніший новий грейдер, отож тепер можу працювати на будь-якому з тих, що є у ШЕУ.

Павло Валецький став на підприємстві не тільки визнаним авторитетом, а й наставником для молодого поповнення. Одного з них, Олеся Колесника, три роки тому теж на новий грейдер посадили. 

А це говорить про те, що талановитому учневі дістався хороший наставник. Чи навпаки.

Наша довідка 

МіськШЕУ обслуговує 461 вулицю Рівного загальною протяжністю 305 кілометрів, а також 4 шляхопроводи, 8 мостів, 7 підземних переходів. Якщо на початку 2000-х років підприємство виконувало поточний і капітальний ремонти – від 5 до 7 тисяч квадратних метрів у рік, то у 2016-му масштаби сягнули вже 84 тисяч, а торік – 120 тисяч квадратних метрів. 

На фото: Олесь Колесник (зліва) зі своїм наставником Павлом Валецьким.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?