Архів новин

Народний дім збираються відновлювати | Газета 7 Днів

Народний дім збираються відновлювати

19.03.2018 16:16
Переглядів:445

Можливості відновлення і ремонту Народного дому в Рівному вивчає спеціальна робоча група міської ради. Перше її засідання відбулося у п’ятницю, 16 березня. 

Представники депутатського корпусу ознайомляться з інформацією про орендарів цієї історичної будівлі, а також обсяг їхньої заборгованості з орендної плати і комунальних платежів.

– На наступному засіданні робочої групи, що відбудеться за два тижні, ця інформація буде проаналізована, спробуємо визначити перспективи ремонту і реанімації приміщення Народного дому, – повідомив голова робочої групи, секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук.

 За інформацією управління комунальною власністю Рівненського міськвиконкому, в Народному домі є 24 орендарі та 2 суборендарі (осередки політичних партій, громадські організації і об’єднання). 14 із них мають заборгованість із орендної плати, загальна сума якої перевищує 60 тисяч гривень. Борги перед комунальниками перевищують 800 тис грн. через це кілька років тому будинок був відрізаний від електропостачання і опалення. Постачання   електроенергії згодом було частково поновлено.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 5 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?