Архів новин

«Інватаксі» – це можливість для візочників розімкнути замкнутий простір | Газета 7 Днів

«Інватаксі» – це можливість для візочників розімкнути замкнутий простір

22.03.2018 11:42
Переглядів:1315

Зусилля держави у сприянні особам з інвалідністю вичерпуються практично наданням допомоги та проведенням виплат. А про створення умов для повноцінного життя більше піклується міська влада, в якої всі наші потреби і проблеми на виду.

Саме тому міська рада підтримує Рівненське міське товариство інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату, фінансуючи дуже важливі потреби цих людей. Ще в 2006 році для безоплатного перевезення людей з порушенням опорно-рухового апарату, які користуються інвалідними візками і технічними засобами реабілітації, була створена служба «Інватаксі».

Я сам пересуваюсь у візку і знаю, що такі люди, як я, насправді потребують поліпшення умов пересування: нам проблематично дістатися до потрібного місця навіть у межах одного міста.

Такі автомобілі служби «Інватаксі», як у Рівному, є мало де. Цей транспорт оснащений спеціальним вантажним майданчиком, що робить його доступним особам з інвалідністю для можливості їхнього безперешкодного доступу до об’єктів громадської інфраструктури, отримання повного спектру соціальних, медичних і побутових послуг, участі в громадському та культурному житті міста.

Функціонування нашої служ­би оплачується за рахунок 

коштів місцевого бюджету. Зокрема, в 2017 році нам надали фінансову підтримку в сумі 221 тисяча гривень. Завдяки цьому здійснено 2320 безкоштовних послуг з перевезення людей з особливими потребами.

Завдяки підтримці міської влади служба «Інватаксі» функціонує вже дванадцятий рік, і ми й надалі сподіваємось на підтримку влади.

Петро БУТКЕВИЧ,

голова Рівненського міського товариства інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 17 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?