Архів новин

За тренажер заплатили 100 тисяч, а люди користуються ним безкоштовно | Газета 7 Днів

За тренажер заплатили 100 тисяч, а люди користуються ним безкоштовно

22.03.2018 12:22
Переглядів:1134

Люди з обмеженими можливостями у Рівненському міському центрі реабілітації для осіб з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок» отримали змогу займатись і проходити реабілітацію на новому сучасному комплексі – реабілітаційній клітці WSC-4.

Цей сучасний реабілітаційний комплекс призначений для гравітаційної кінезотерапії, спрямованої на відновлення активних рухів кінцівок при їхніх порушеннях, і сприятиме подоланню фізичних обмежень та кращій адаптації в суспільстві людей з особливими потребами.

Тренажер вартістю 100 тисяч гривень придбано за кошти бюджету розвитку міста Рівного. Ми особливо вдячні заступнику міського голови Рівного Сергію Васильчуку за сприяння в закупівлі цього вкрай необхідного для людей з інвалідністю реабілітаційного засобу.

Всі послуги в Центрі для осіб з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату, які зараховані до Центру «Крок», надаються безкоштовно. Як до нас потрапити? Довідки за телефонами: 

26-59-70, 26-05-79.

Наталія ГАВРИЛЮК,

директор Центру «Крок»

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?