Нічия у Полтаві | Газета 7 Днів

Нічия у Полтаві

01.04.2018 21:40
Переглядів:339

Рівненський «Верес» та полтавська «Ворскла» у черговому матчі другого етапу чемпіонату України не виявили переможця - 0:0. Обидві команди продовжили свої безвиграшні серії, але здобули при цьому по одному пункту.

Стартові хвилини поєдинку обидві команди провели у спокійному темпі, але на 20-й хвилині господарі створили свій перший гострий момент. Втім, оборона «Вереса» зіграла надійно. Активністю відзначався Владислав Кулач, але до завершального удару справа не дійшла.

А на старті другого тайму чудовий шанс змарнував Станіслав Куліш. Він завдавав удару з лінії штрафного майданчика після передачі справа від Дениса Кожанова – вище воріт. Згодом і сам Денис з вигідної позиції пробив мимо воріт.

Наприкінці матчу Юрій Свірков кинув у бій свіжих бразильців: Пепі та Жуліо Сезара. Вони додали команді швидкості, втім забити «Верес» не зумів.

У підсумку – закономірні нулі на табло полтавського стадіону. Завдяки цій нічиїй і поразці «Маріуполя» від столичного «Динамо» рівненський клуб з 33-ма очками піднявся на п’яте місце.

У суботу, 7 квітня, «Верес» прийматиме на «Арені Львів» донецький «Шахтар».