Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Оздоровити більше дітей ніж торік планують на Рівненщині | Газета 7 Днів

Оздоровити більше дітей ніж торік планують на Рівненщині

02.04.2018 16:00
Переглядів:619

Для цього є всі умови. Кошти збільшені на один мільйон й вже виділені з обласного бюджету. Водночас оздоровлювати продовжать за новим порядком. Така практика передбачає співфінансування путівок у табори з різних джерел – з місцевих бюджетів, профспілок та за рахунок батьків.

Новий підхід, як розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, дозволив батькам самостійно обрати табір для оздоровлення дітей та залучити на це більше коштів.

За її словами, така практика пройшла випробовування в області та позитивно себе зарекомендувала. Переймати її приїжджали й з інших областей.

«Торік з обласного бюджету на оздоровлення виділили 6 мільйонів гривень, а з місцевих залучили більше 10 мільйонів. Оздоровили близько 60 тисяч дітей. Співфінансування позитивно вплинуло не тільки на збільшення дітей у таборах, а й на саму якість послуги», - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко на засіданні Президії Федерації професійних спілок області.

У результаті співфінансування витрат на путівки, доплата батьків не перевищувала дві тисячі гривень.

За її словами, така практика пройшла випробовування в області та позитивно себе зарекомендувала. Переймати її приїжджали й з інших областей.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 12 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?