Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Щоб зробити каналізацію в приватному секторі, його мешканці впряглися в один віз із міським бюджетом у співвідношенні 50 на 50 | Газета 7 Днів

Щоб зробити каналізацію в приватному секторі, його мешканці впряглися в один віз із міським бюджетом у співвідношенні 50 на 50

20.04.2018 07:22
Переглядів:748

Така прозаїчна справа, як каналізація, має досить високу мету – захистити від забруднення річки та водойми, а також підземні водоносні горизонти. Саме тому справа каналізування рівненських вулиць є однією з найважливіших складових міської Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015–2020 роки.

Торік у рамках цієї програми виконано проекти тринадцяти об’єктів каналізування, збудовано самоплинний колектор на вулиці Хмільній, капітально відремонтовані каналізаційні мережі на вулицях Прилуцькій та  Рилєєва.

Робота з будівництва каналізаційних мереж на умовах співфінансування робіт громадами цих вулиць та міською владою у співвідношенні 50 на 50 розпочалась у Рівному 2012 року. Завдяки цьому в місті сьогодні є понад п’ять кілометрів каналізаційних мереж у приватному секторі на 26 вулицях міста. До каналізації приєднано 260 приватних і 4 багатоквартирні будинки. Це більше, ніж за всю історію незалежної України. Але це тільки початок великої справи, запевняє начальник управління економіки міста Микола Кирея, адже програма діє до 2020 року і, безумовно, буде продовжена.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?