Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Депутати Рівнеради заступилися за швидку | Газета 7 Днів

Депутати Рівнеради заступилися за швидку

26.04.2018 14:42
Переглядів:657

Запобігти знищенню екстреної медичної допомоги. Про це вболівають міські обранці.

Відповідне звернення до Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради та народних депутатів України вони прийняли на квітневій сесії Рівнеради. Крім того в документі, який закликав підтримати колег по сесійній залі голова фракції «Самопоміч» Маріян Года, йдеться про необхідність збільшення медичної субвенції Державного бюджету України на 2018 рік, а також підвищення  оплати праці працівників системи екстреної медичної допомоги.

Водночас у зверненні до органів центральної влади міські обранці просять виділити додаткові кошти на програми розвитку екстреної медичної допомоги. 

А саме: побудову єдиних оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф; закупівлю спеціалізованого санітарного транспорту типів В та С; оснащення оперативно-диспетчерської служби центрів екстреної медичної допомоги і медицини катастроф засобами конверсійного (цифрового) радіозв’язку; оснащення навчально-тренувальних відділів центрів ЕМД і МК сучасними манекенами для забезпечення достатнього та якісного навчання медичних і немедичних фахівців тощо.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?