Архів новин

Куди потратили благодійні внески? | Газета 7 Днів

Куди потратили благодійні внески?

07.05.2018 11:51
Переглядів:988

Про благодійні внески, нове обладнання, доступну медицину говорили в обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В. Поліщука. Минулої п’ятниці там влаштували публічний звіт за результатами роботи центру торік.

За 2017-й діагностичний центр пацієнти відвідали 207 тисяч разів. Медичний заклад забезпечили безкоштовними послугами переселенців, АТОвців та інші соціально незахищені групи населення.

– У нас кожнатретялюдина не платить благодійнийвнесок,– повідомив головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука Роман Шустик.– Усі благодійні внески йдуть через касовий апарат, все прозоро. Якщо говорити про загальну суму цих внесків, то хтось думає, що ми тут отримуємо мільйони. Насправді з початку року, наприклад, ми отримали трохи більш як мільйон гривень. З них 80–90% витрачаємо на реактиви для лабораторії та інші витратні матеріали. До нас надходили пропозиції віддати лабораторні дослідження в приватні руки, щоб уникнути запитань щодо благодійних внесків. Так, це все спростило б, якби не стояло питання, що робити з людьми, які не здатні оплатити аналізи.

Говорили під час звіту й про центр телемедицини, який невдовзі запрацює на повну потужність. Для нього вже закупили обладнання на суму майже півмільйона гривень. Центр дозволить залучати до медицини Рівненщини кращих спеціалістів України та закордону, отже, зробить якісну медицину доступнішою для мешканців області.

 Зі слів Романа Шустика, вже цього місяця в діагностичному запрацює новий суперсучасний 16-зрізовий комп’ютерний томограф, який придбали за 11,4 мільйона гривень обласного бюджету.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Анонім

Благодійний внесок -це хто скільки може(залежить від доходу,а не скільки треба).чомусь в медицині путають ці поняття і добровільні внески стали фіксованими

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?