Архів новин

У Рівному триває встановлення вказівників історичних пам’яток | Газета 7 Днів

У Рівному триває встановлення вказівників історичних пам’яток

25.05.2018 16:09
Переглядів:1037

Сьогодні на перехресті проспекті Миру і вулиці Симона Петлюри встановили черговий вказівник історичних пам’яток міста. На дороговказі розміщені таблички з написами українською та англійською мовою про місце розташування та відстань до чотирьох туристичних об’єктів. Так, орієнтуючись на цей вказівник, можна потрапити в музей бурштину, колишню єврейську гімназію «Тарбут», до постамента Нілу Хасевичу  та на єврейське кладовище.

Наступний вказівник, за словами виконавця робіт, підприємця Сергія Шабаліна, буде встановлений біля парку, потім біля «Злата плази» і краєзнавчого музею. Всього ж у місті буде розміщений 21 вказівник.

 У рамках проекту  розмістять також 15 «капітельок» (інформаційних стовпчиків) на місцях, де колись були розташовані знакові для міста об’єкти, які не дожили до наших днів. Також на майже 150-ти рівненських історичних будинках буде вивішено інформаційні таблички. Як зазначив начальник міського управління культури Тарас Максименко, це не така проста робота й зробити її швидко не вдасться. Зокрема, для встановлення табличок на будинках потрібно буде отримати згоду власників. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?