Архів новин

АТБ: зберігаючи традиції – об’єднуємо Україну | Газета 7 Днів

АТБ: зберігаючи традиції – об’єднуємо Україну

29.05.2018 12:43
Переглядів:470

Компанії, що працюють на загальнонаціональному рівні, дедалі більше уваги приділяють підтримці регіональних виробників та місцевого бізнесу. Рівненщина має своє неповторне історико-культурне середовище й унікальну атмосферу, самобутню природу, які щороку ваблять до себе тисячі туристів. Рівне – унікальна візитівка як для українців, так і для гостей нашої країни. Збереження та підкреслення цієї ідентичності – одне із завдань всеукраїнської мережі магазинів – дискаунтерів АТБ.

Мережа АТБ – унікальний національний український дискаунтер, представлений у 22 областях країни. 951 магазин мережі у 246 населених пунктах по всій країні щоденно обслуговує понад три мільйони покупців. Такий бездоганний сервіс та якість можуть базуватися лише на провідних світових системах контролю якості продукції та сервісу. З огляду на це АТБ, як лідер галузі рітейлу, у своїй повсякденній практиці застосовує методики, засновані на найкращих світових стандартах.

Повага до місцевої культури та її популяризація серед місцевих мешканців, туристів та покупців по всій країні – основа діяльності всеукраїнської мережі АТБ. Зважаючи на це, у найближчих планах компанії – створення унікальних товарних маркувань для кожного з регіонів. Маркування буде інформувати покупців про місцевість, з якої походить товар, а також допоможе кожному українцеві дізнаватися про перлини регіональних культур та знайомитися з ними.

«Всеукраїнська мережа АТБ – це і є всі обличчя України. У нашій компанії – магазини й інші підрозділи – працюють понад 45 тисяч осіб по всіх регіонах. Неповторні риси Рівненщини, її культурні та природні принади знайдуть відображення в унікальних місцевих товарних маркуваннях – це буде цікаво і пізнавально як для місцевих мешканців, так і для гостей краю. Притаманні лише Рівненщини товарні маркування в мережі АТБ стануть ще однією візитівкою цього унікального місця. У новому маркуванні для товарів ми покажемо та підкреслимо його неповторні особливості»,– розповіла директор із торгівлі Західного регіону Ірина Румянцева.

Таким чином загальнонаціональна мережа АТБ буде щоденно знайомити понад три мільйони своїх покупців із культурними та природними перлинами України.

Проте, окрім уваги до регіональних традицій і культури, мережа АТБ підтримує місцевий бізнес: завдяки цій торговельній мережі виробник завжди знайде найкоротший шлях до споживача. А це вигідно всім – мережі, покупцю, виробнику.

«Для забезпечення якості та доступної ціни продуктів мережа АТБ мінімізує витрати на доставку і рекламу. Робота зі знаними місцевими виробниками допомагає нам досягти цих цілей. Асортимент магазинів національної мережі АТБ – це понад 3500 товарів. Значна частина із них – місцевого походження: у кожному регіоні ми залучаємо до співпраці місцевих виробників і постачальників. Це допомагає нам запропонувати покупцеві найкращий товар за вигідною ціною. Так ми підтримуємо економічний розвиток на місцях, де працюють магазини АТБ»,– розповіла заступник генерального директора ТОВ «АТБ-Маркет» Наталя Шаповалова.

Таким чином, АТБ сприяє розвитку регіонів її присутності. Зараз нові маркети мережі активно відкриваються в західних та південних регіонах України: на карті АТБ з’явився Сокаль, Яворів, Борислав, Новояворівськ, Калуш, Тернопіль, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Білгород-Дністровський, Немирів, Винники та багато інших міст.

За словами представників мережі, співпраця з місцевими постачальниками – це і є секрет доступних цін: АТБ завжди пропонує покупцям товари на 10–15% дешевші, аніж у середньому по ринку. А уважні покупці, хто постійно стежить за акціями мережі, мають змогу купувати товари зі знижками до 40%.

 Володимир ОСТАПЕНКО

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?