Архів новин

55-те свято останнього дзвоника двадцята рівненська школа відзначила по-родинному | Газета 7 Днів

55-те свято останнього дзвоника двадцята рівненська школа відзначила по-родинному

31.05.2018 12:38
Переглядів:567

На цей «найвідмінніший ювілей», як назвала його директор Рівненської ЗОШ № 20 Ніна Сукач, запросили в своєрідне родинно-шкільне коло не тільки учнів, їхніх батьків, педагогів і всіх працівників школи, а й її ветеранів, меценатів, друзів.

Неймовірно тепла і душевна атмосфера, яка того дня оповила не тільки школу, а й усе довкілля, красномовно говорила про особливість свята. А таїну його неповторності, тобто «найвідміннішності», розкрила присутнім очільниця освітнього закладу Ніна Сукач:

– Для учнів ХХ століття «п’ятірка» була найвищою оцінкою. Для учнів ХХІ століття 5 + 5 = «10» – це також високий рівень навчальних досягнень. Без найменшого сумніву, не менш високу оцінку заслуговує й освітня діяльність школи за числом 20! За сприяння міської влади, управління освіти, батьківської громадськості та доброчинців у нашій школі створюється сучасне освітнє креативне середовище. В усіх навчальних кабінетах є можливість використовувати в освітньому процесі інформаційно-комунікаційні технології. Вищу кваліфікаційну категорію мають 67 відсотків учителів, 56 – педагогічні звання, серед них є стипендіати міського голови. З приємністю зауважу, що в нашій школі кожна дитина – таланту перлина! Чи не найбільш переконливим показником успішної діяльності школи є досягнення її учнів. 

А ЗОШ № 20 є чим пишатися! Так, на традиційному загальношкільному святі «Олімп успіху-2018» нашим вихованцям вручили 72 нагороди міського, обласного та всеукраїнського рівнів. Крім того, 23 учнів отримали похвальні листи за високі досягнення у навчанні.

– 20-та школа активна в багатьох загальноміських, обласних і всеукраїнських проектах. Це унікальна школа – школа-родина! І все це завдяки вам, шановні батьки. Велике вам спасибі за вашу небайдужість, за вашу участь у житті цієї школи, за ваше душевне тепло. А вам, дорогі випускники – дівчата і хлопці, бажаємо насамперед успішно пройти іспити, а головне – знайти свою дорогу і впевнено та сміливо йти до своєї мрії. Успішних доріг вам і гарних змін,– сказала, вітаючи присутніх на урочистості з теплим і радісним святом останнього дзвоника, заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.

Як подарунок від міста вона вручила директору школи сертифікат на технологічне обладнання на суму 30 тисяч гривень, а також почесні грамоти і подяки міської ради та міського голови Володимира Хомка школярам і працівникам освітнього закладу.

Першою Почесну грамоту міської ради і виконавчого комітету отримала за перше місце в міському конкурсі «Європейська олімпіада» випускниця Ірина Маліновська, вона ж «Гордість школи – 2018».

А от директору ЗОШ № 20 Ніні Сукач було вручено Почесний сертифікат Інституту місцевого розвитку в нагороду за успішну участь школи у Всеукраїнському конкурсі Проекту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація».

Депутат міської ради, меценат школи і міського футбольного турніру «Кубок майбутніх чемпіонів» Олександр Нестерук підкреслив чималі спортивні досягнення свого підшефного освітнього закладу. Він також виконав приємну місію і нагородив футбольну команду ЗОШ № 20 почесним кубком за третє місце в міських змаганнях з футболу на турнірі «Шкіряний м’яч».

Святковості заходу додавали фанфари духового оркестру, яскраві вишиванки на більшості присутніх, виступи учасників шкільної художньої самодіяльності, серед яких, зокрема, був і зірковий співак, лауреат міжнародного фестивалю Максим Давидюк та його мама Галина.

Уже традиційно величезний іменний торт для випускників презентувала шкільна династія – родина Алексєєвих. За ще однією шкільною традицією випускники запросили до шкільного вальсу своїх педагогів і гостей свята, а потім під марш духового оркестру пішли на свій останній шкільний урок, який провела класний керівник Руслана Якута. На завершення свята для ветеранів та гостей провели екскурсію навчальними кабінетами та в музеї історії школи. Історії цікавої і багатої!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
12 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?