Архів новин

Чому лютики зав’яли? | Газета 7 Днів

Чому лютики зав’яли?

31.05.2018 12:47
Переглядів:434

Цього року я купила на базарі і посадила на клумбі квіти лютики. Але жоден із трьох кущиків не прижився, хоча я й висаджувала їх, не пошкоджуючи корені, просто з грунтом діставши з горщиків, у яких вони росли. Лютики, як співається у відомій пісні, зів’яли спочатку, а потім і всохли. Чому?

Тамара Григорівна

 

Скористайтеся  порадами нашого постійного консультанта з питань садівництва і городництва, агронома за фахом, спонсора редакційного конкурсу «Квітучий двір» Анатолія СИДОРУКА:

– Лютики легко приживаються і добре ростуть, у тому числі на клумбах. Однак ці квіти люблять легкий і пухкий грунт, з пористою структурою, як у лісі, до того ж поживний. Якщо грунт важкий, чорнозем чи суглинок, бажано з осені його підготувати, розмішавши на місці майбутнього посіву чи висадки лютиків з дрібненькою тирсою (1:10). На весну тирса перепріє, і грунт буде спушений і збагачений киснем, що саме й треба для цих квітів.

З цією ж метою підійде і глиця хвойних дерев.

Щоправда, грунт під лютиками має бути стабільно вологий, але й переливати їх не можна, інакше коріння зігниє. Ці квіти не виносять спеки, як і протягів та холодних вітрів. А загалом це невибагливі квіти, які ростуть переважно у вологих місцях, через це їх і назвали лютиками, що з латині буквально означає «маленькі жабки».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?