Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

На 85-річчя УТОСу в Рівному було урочисто і солодко | Газета 7 Днів

На 85-річчя УТОСу в Рівному було урочисто і солодко

01.06.2018 17:55
Переглядів:886

Традиційно на урочистості з нагоди чергової - цього разу вже аж 85-ї - річниці однієї з найбільших і найстаріших громадських організацій, Українського товариства сліпих, прийшли перші особи міста й області, керівники державних і приватних структур, які опікуються людьми з інвалідністю по зору.

Для початку директор Рівненського учбово-виробничого підприємства УТОС Ігор Подранецький розповів про історію цієї організації, її людей, яких назвав найбільшою її цінністю.

muliarenko_kuharuk

Олексій Муляренко оголосив також на урочистостях про призначення своїм радником із питань незрячих людей громадської активістки Тетяни Войтович.

Було вручено багато відзнак і подяк від влади області і міста обласній організації УТОС та особисто її голові Любові Боровській.

85utos_rivne

Заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук поділився намірами міської влади щодо створення ще більш комфортних умов для людей з інвалідністю по зору, зокрема в рамках Громадського бюджету. 

Вручення нагород і подарунків супроводжувалося натхненними виступами учасників УТОСівської художньої самодіяльності та учнів, що навчаються у Клевані, де діє школа для дітей зі слабким зором. Всім учасникам дійства діти роздавали солодощі. А на виході всіх, а найперше дітей, частували морозивом. Щоб цей день їм запамятався надовго.

Фото: Олександр БОГАТИР

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?