Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

У Рівному виникла нова житлова афера | Газета 7 Днів

У Рівному виникла нова житлова афера

01.06.2018 16:01
Переглядів:4779

Сьогодні на сесії Рівнеради перед міськими обранцями виступив один з інвесторів спорудження житлового будинку «Рівненська брама».

Голова ініціативної групи мешканців Андрій Стасюк повідомив, що нині з 11 секцій цієї багатоповерхівки споруджені коробки тільки трьох. Від січня пайовики чують запевнення підрядників – кампанії «UBC» – про те, що через два-три тижні буде введено два під’їзди багатоповерхівки. Однак обіцянки залишаються обіцянками.

Пайовики створили комісію для ведення переговорів із забудовником. Обіцянки останнього стандартні: мовляв, у будівництва буде новий інвестор, оскільки «UBC» не справляється.

Андрій Стасюк попросив міську раду стати союзником пайовиків «Рівненської брами» в боротьбі з компанією «UBC», оскільки місто здає забудовнику в оренду землю під цією забудовою.

В неіснуючій «Рівненській брамі» продано вже 350 квартир. Однак проблема полягає в тому, що приблизно третина цих людей вносили гроші не через банк, а в касу будівельної компанії. А тепер їм кажуть, що касові ордери визнавати не будуть. Адже між трьома акціонерами будівництва виникли конфлікти, нібито хтось із трьох інвесторів украв частину грошей.

Міський голова Володимир Хомко, який уже вивчав цю ситуацію, погодився, що основна причина проблеми – конфлікт між забудовниками. «Як це не сумно, але нині є реальний шанс здачі тільки двох під’їздів,– сказав він.– Проте цього замало, щоби надати квартири всім, хто за них заплатив». Голова запропонував обманутим забудовникам найняти юриста і пообіцяв підтримати всі запропоновані ними законні кроки. Також на пропозицію мера на сесії міської ради створено тимчасову депутатську контрольну комісію з розгляду цього питання. Очолив цю комісію депутат Ігор Ковалець.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?