Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

У Рівному з 4 червня залишиться одне підприємство з вивезення сміття | Газета 7 Днів

У Рівному з 4 червня залишиться одне підприємство з вивезення сміття

01.06.2018 15:58
Переглядів:746

Це КАТП 1728. Щойно депутати міської ради затвердили результати конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Рівного.

Чому тепер у цій сфері не залишилось конкуренції? Міський голова Володимир Хомко пояснив, що жодного серйозного претендента на конкурсі не було. Тому КАТП 1728 – як єдиний учасник – і виграло конкурс. Мер вважає, що ситуація зі сміттям у місті тепер поліпшиться. Адже «Санком вивозив стільки сміття, скільки збирав грошей, а КАТП буде працювати так, щоб у місті не було сміття».

Перед депутатами виступив начальник КАТП 1728 Ростислав Кралюк. Він запевнив, що підприємство має достатній парк контейнерів, а три сміттєвози, яких не вистачає для того, щоб забезпечити графік вивезення сміття, КАТП візьме в оренду.

До вивезення сміття з усієї території міста КАТП приступить вже 4 червня. Щоб забезпечити безперебійне очищення міста від сміття, КАТП 1728 розірвало угоду на ці послуги зі Шпанівською сільською радою. Адже потреби міста, заявив Ростислав Кралюк, для КАТП 1728 – першочергові.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?