Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

В Острозі презентували українські ремесла та запрошували на майстер-класи | Газета 7 Днів

В Острозі презентували українські ремесла та запрошували на майстер-класи

05.06.2018 13:54
Переглядів:341

Із нагоди святкування 918-тої річниці міста Острог,3 червня на головних майданчиках міста для містян і гостей організували видовищні заходи – виставки, конкурси, концерти, марафони…

У виїзному«Містечку майстрів» розмістилася виставка-продаж предметів народно-декоративного та ужиткового мистецтва. Тут чимало відвідувачів зустрілися із майстрами виробничого навчання та слухачами Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які презентували старовинні ремесла і сучасні професії. Пересувний Салон краси, майстерня лозоплетіння, виставка ковальських виробів слухачів – яскраві експозиції, справжні святкові зачіски, сувеніри власними рукам. Традиційно, на зустрічах із мешканцями краю навчальний заклад знайомить із робітничими професіями, які затребувані на ринку праці та за якими навчає слухачів, і демонструє вміння майбутніх майстрів.

Знайомство із цікавими професіями надовго запам’ятається теплими лозовими прутиками, що слухняно спліталися у чудові вироби, войовничою кованою кольчугою, яку можна було приміряти, відчувши справжню вагу перемог, унікальною вишивкою на сучасній комп’ютеризованій вишивальній машинці, яка наносила тендітні візерунки на серветки-подарунки, та вишуканими зачісками, які народжувалися просто неба!..

 Завідувач Гощанського навчального відділення РЦПТО ДСЗ Микола Корчевний разом із майстрами виробничого навчання Валентиною Голуб, Іриною Ткачук та слухачами і майстер виробничого навчання Анна Зотік із слухачами – майбутніми перукарями отримали чудові незабутні враження від зустрічі із щирим і поважним Острогом. Традиційно, представники РЦПТО ДСЗ не лише демонстрували переваги та особливості привезених робітничих професій, але й давали повну і вичерпну інформацію усім відвідувачам експозицій щодо умов навчання і проживання у РЦПТО ДСЗ, особливостей проходження виробничої практики та перспектив працевлаштування випускників.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?