Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Алея сакур буде нагадувати рівнянам про Японію | Газета 7 Днів

Алея сакур буде нагадувати рівнянам про Японію

07.06.2018 17:17
Переглядів:860

Власне, самі саджанці сакури, які Посольство Японії в Україні подарувало Рівному, висадили поблизу облмуздрамтеатру ще близько місяця тому. Сьогодні ж до нас у гості завітав перший заступник японської дипломатичної місії в Києві Ацуші Вакуі, який поспілкувався з міським головою Володимиром Хомком про можливі напрямки налагодження економічної співпраці. А після ділової зустрічі вони побували на алеї сакур, де разом підлили молоді деревця.

Японський дипломат не приховував зацікавленості до нашого краю, тому намагався почерпнути про Рівне та область якомога більше інформації. Міський голова Рівного Володимир Хомко, розуміючи, що йдеться про інвестиційну розвідку, старався викласти іноземному гостю всі переваги, які Рівненщина має над іншими регіонами. І хоча бесіда носили чисто ознайомлювальний характер, обоє – Володимир Хомко й Ацуші Вакуі – були задоволені зустріччю. Про це й розповіли журналістам під час бліц-інтерв’ю.

Побувавши біля облмуздрамтеатру, мер, японський дипломат і директор театру Володимир Петрів підлили саджанці сакур, які вже прийнялися і випустили гарні зелені листочки, й поділилися думками з приводу облаштування алеї сакур. Зі слів Володимира Хомка, міська влада вже виділила 550 тисяч гривень на реконструкцію території, де буде викладена бруківка. Щоправда, цих коштів на всі заплановані роботи не вистачить, тому, як зауважив Володимир Петрів, тому решту обіцяє дати область.

За задумом міського голови Рівного, алея сакур має бути облаштована вже до кінця нинішнього року. Вже пізніше міська влада вирішить, що тут ще зробити. Можливо, й лавки поставлять, щоб рівняни могли на них сидіти і милуватися цвітінням сакур. І не тільки мешканці міста, а й гості Рівного.

– Це був душе короткий візит, – сказав Ацуші Вакуі.Але я хотів би приїхати наступної весни, щоб побачити цвітіння наших сакур у Рівному.

Пряма мова

Міський голова Рівного Володимир ХОМКО:

– Я сподіваюся, що нинішня зустріч з першим секретарем Посольства Японії в Україні буде мати позитивні результати. Ви знаєте одну з наших головних проблем. У нас є багато позитивних моментів, про які ніхто не знає. У нас є земля, є вода, зручне географічне розташування і ряд інших переваг, про які японський дипломат може розповісти співвітчизникам-інвесторам. Я б хотів, що б у нас з’явилися серйозні виробництва. У нас довкола Рівного є для цього земля. Якщо десь неподалік міста буде збудовано якесь потужне підприємство, на якому працюватимуть жителі Рівного, ми допоможемо їм, налагодивши пасажирське транспортне сполучення. Звичайно, було б добре, якщо б ми все це об’єднали. Але як це зробити, якщо прилеглі до Рівного територіальні громади цього не хочуть. У будь-якому випадку, все, що залежить від міської влади, я гарантую, що буде зроблено. Хоча не все від мене залежить: є загальнодержавні проблеми, податки  і таке інше. Втім, чим зможемо, тим будемо сприяти. 

 

Таких дипломатично-ділових контактів у нас є багато. Не всі вони дають позитивні результати. Але нехай зі ста хоча б десять будуть успішними, то я вважаю це хорошим досягненням. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?