Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

«Крок» відзначив 25! | Газета 7 Днів

«Крок» відзначив 25!

07.06.2018 14:28
Переглядів:537

Свято з цієї нагоди відбулося в найкращому залі і на найкращій сцені міста – в міському будинку культури. 

І все на цьому святі було водночас і по-родинному, але й урочисто та грандіозно. Високі гості – секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, заступник міського голови Сергій Васильчук та начальник міського управління праці і соціального захисту населення Віра Мельник – вручили всьому колективу Рівненського міського центру реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату «Крок» та окремим його працівникам відзнаки міської ради та управління праці і соціального захисту населення. Зі сцени привітали ветеранів та тих працівників центру, які цього року відзначили ювілеї. Показав свої різноманітні таланти літературно-мистецький клуб «Крок».

Малечу розважали клоуни-витівники. Підопічні дітки центру «Крок» отримали з нагоди ювілею великі пакети з різноманітними солодощами і продуктами. А потім усі разом вони аплодували своїм друзям по центру, які в літературно-мистецькому центрі «Крок» стали справжніми артистами: співаками, танцюристами, музикантами. Дарма що хтось із них виходив на сцену без ручки чи без ніжки, а хтось грав чи співав, будучи позбавленим слуху, та цього ніхто й не помічав.

Бо на сцені була одна велика родина, в якій однаково люблять усіх.

І в тому гімні «Кроку», який гуртом заспівали «кроківці» зі сцени, так і прозвучало: « І ти, і я – усі ми тут сім’я».

 

Був іменинний торт зі свічками та феєрверками, було подячне слово директора Наталії Гаврилюк тим, хто працює у «Кроці» задля великої спільної мети. Але найбільш зворушливим видався фінал. Вийшли на сцену абсолютно всі – спочатку працівники у своїх білосніжних халатах, а потім спереду них стали діти – на своїх ногах чи у візках. І такі вони були радісні під снопами іскор феєрверків та градом повітряних кульок, що, здавалося, забули всі свої хвороби і проблеми. І це правильно. Для того й потрібні свята!

Центр реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів з порушеннями опорно-рухового апарату «Крок» заснований 1993 року і починав свою роботу зі 100 пацієнтів, 3 лікарів і медсестри. Він прописався за адресою: вулиця Чорновола, 40. Його засновником була громадська організація «Товариство інвалідів». За 25 років центр розрісся на два приміщення: дитяче – на вулиці Крушельницької, 44 та основний центр – на Чорновола, 40. «Крок» обслуговує 1700 пацієнтів. У центрі працюють: 6 лікарів, 11 медсестер, 4 масажисти, 6 педагогів, а ще бухгалтерія, адміністрація, обслуговуючий персонал – всього 48 осіб.

Сергій ВАСИЛЬЧУК, заступник міського голови:

 – За 25 років центр «Крок» завоював міцні позиції у справі реабілітації осіб з інвалідністю та дітей-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату. Сподіваюсь, що ті кроки, які міська влада робить для поліпшення роботи центру, приведуть нас до нових успіхів. До 1 вересня плануємо завершити ремонт у дитячому відділенні. Сподіваюся, що ще цього року приступимо до ремонту й у приміщенні на Чорновола, 40 – якраз завершується робота над проектно-кошторисною документацією. Переконаний, що спільними зусиллями зробимо цей реабілітаційний заклад кращим на заході України і не тільки. Бажаю всім дотичним до цієї благородної справи щастя, здоров’я і Божого благословення.

Віра МЕЛЬНИК, начальник міського управління праці і соціального захисту населення:

 – Схиляю голову перед колективом Рівненського міського центру реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів «Крок» за ту титанічну працю, за ті зусилля, які вони вкладають у здоров’я наших діточок. Вони дарують надію мамам. Багато з них сприймають центр «Крок» як свого союзника у боротьбі за здоров’я своїх діток, як свою останню надію у справі соціалізації цих дітей, їхньої адаптації до життя серед здорових людей. Ця робота гідна великої поваги. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?