Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Кроківці заготовляють природні ліки | Газета 7 Днів

Кроківці заготовляють природні ліки

07.06.2018 14:53
Переглядів:501

Найкорисніший чай – вітамінний, який приготований з власноруч зібраних і висушених трав, що ростуть на лоні рідної природи. Для того, щоб усі інгредієнти такого чаю мали цілющу силу, працівники Рівненського міського центру реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату «Крок» щороку самостійно збирають лікарські рослини. Саме для цього пора. Тому працівники центру висаджуються з десантами на полях, у лісах та на луках і заготовляють природні ліки у величезних кількостях.

Щоб рослини не втрачали своїх властивостей, їх зберігають у чистому сухому місці в картонних коробках, час від часу провітрюючи. А далі за рецептами лікарів готують фіточай. «Це один з найдавніших лікувальних засобів, який приходить на допомогу хворим, допомагає їм відновити сили, підсилює імунітет і життєвий тонус,– каже молодша медична сестра Ольга Свиридюк. – Фіточаї в нашому центрі мають тонкий і вишуканий аромат, приємний смак, отже пацієнти нашого закладу намагаються не пропускати чаювання».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?