Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Майбутні фермери відвідали міжнародну виставку | Газета 7 Днів

Майбутні фермери відвідали міжнародну виставку

12.06.2018 09:48
Переглядів:440

Однією з головних переваг навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є можливість відвідування слухачами різноманітних виставок, ярмарків, фестивалів та інших заходів. Так, 8 червня слухачі двох групОлександрійського навчального відділення РЦПТО ДСЗ за професією «Робітник фермерського господарства» разом із завідувачем відділення Олександром Сидорцемта майстрами виробничого навчання Віктором Ковальчуком, Сергієм Якобчуком, Павлом Поліщуком та Іваном Поліщуком відвідали Міжнародну агропромислову виставку «АГРО - 2018», що традиційно проводиться у Києві.

«АГРО-2018» найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка є ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України та потужним діловим дійством, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Цей унікальний масштабний захід є також нагодою для тісного діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

 Слухачі РЦПТО ДСЗ вперше побачили таку велику кількість передової техніки вітчизняного і зарубіжного виробництва, усвідомили перспективу навчання за сільськогосподарськими професіями та отримали чудовий поштовх до подальшого саморозвитку і вдосконалення. Особливу увагу на виставці привернули експозиції із новинками сільськогосподарської техніки та устаткуванням, високопродуктивними породами свійських тварин, сучаснимиагротехнологіями для усіх галузей сільського господарства.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?