Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Проєвропейськи налаштовану молодь запросили до міської ради | Газета 7 Днів

Проєвропейськи налаштовану молодь запросили до міської ради

12.06.2018 12:10
Переглядів:452

Сьогодні Володимир Хомко зустрівся з переможцями міських конкурсів, проведених у рамках Днів Європи. У неформальній атмосфері говорили про життя та мрії сучасної молоді та про її участь в євроінтеграційних процесах.  До міської ради завітали троє президентів шкільних європейських клубів Рівного та переможці конкурсу «Європейська олімпіада».

Серед них учень СпШ № 15 Олексій Казначеєв, учениця ЗОШ № 20 Ірина Маліновська, учениця РГГ Дарина Хоптар, учень ЗОШ № 1 Артем Закатюк, учениця ЗОШ № 27 Богдана Якобчук, учень ЗОШ № 28 Андрій Коваль та представники команд Шкільних Європейських клубів (ШЄК) – переможців інтелектуально – пізнавальної гри «З Європою разом» – «Дивосвіт» (українська гімназія),  «Євротайм» (СпШ № 15),  «Гроно» (ЗОШ № 20).

– Попри всі проблеми, які є в державі, наша молодь нічим не гірша за ту, що за кордоном, я бачив європейську молодь, – наголосив міський голова Рівного  Володмиир Хомко. – Єдине, що потрібно нашій молоді, то це дати можливість реалізуватися. Є таке поняття, як «соціальний ліфт», так от завдання мого покоління зробити, щоб ці ліфти працювали.

 За словами методиста з іноземних мов Рівненського міського методичного кабінету Юлії Кінджалової, шкільні європейські клуби у Рівному працюють з 2003 року, нині їх 29. Учасники клубів знайомляться з історією, культурою, традиціями країн Європейського Союзу, а отже виховуються на загальноєвропейських цінностях.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 12 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?