Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

У Рівному знов борються за гроші громадського бюджету | Газета 7 Днів

У Рівному знов борються за гроші громадського бюджету

12.06.2018 16:59
Переглядів:423

Вперше введено формат публічних обговорень проектів, що фінансуватимуться з Громадського бюджету, аби додати більше прозорості процесу затвердження цих ініціатив.

Обговорення відбувається 12 і 13 червня. На нього запросили авторів проектів, членів координаційного комітету, представників управлінь виконавчого комітету Рівненської міської ради і громадськості.

Наприкінці травня завершився перший етап громадського бюджету – подання проектів. Зараз триває другий – обговорення, розгляд і доопрацювання.

– Це лише попереднє заслуховування проектів, рішення не приймаються, нічого не голосується,– повідомив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.– Зараз ми фактично з’ясовуємо концептуальну можливість того чи іншого проекту. Якщо аналізувати подані проекти, то в попередні роки лідером було управління культури, багато громадян подавали культурологічні проекти. Нині заявники більшу увагу звернули на інфраструктурні проекти, пов’язані з управлінням житлово-комунального господарства. І це підтверджує тенденцію, яка існує в Україні та Європі, що громадський бюджет більшою мірою дає можливість реалізовувати інфраструктурні проекти. Ієрархія галузей, на які подавалися проекти, виглядає так: на першому місці – житлово-комунальне господарство, на другому – культура, далі – молодь і спорт, освіта та інші.

 Наша довідка: Порівняно з минулими роками на громадський бюджет-2018 подали рекордну кількість проектів – 110 на загальну суму понад 74 мільйони гривень від 71 автора-заявника; у 2016-му було 45, а в 2017-му – 86 проектів.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?