Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Росіянку видворили з Рівного | Газета 7 Днів

Росіянку видворили з Рівного

13.06.2018 09:10
Переглядів:5870

Державна міграційна служба в Рівненській області 6 червня видворила за межі України 55-річну росіянку Наталію Кузнецову.

Рішення про примусове повернення за межі України громадянки Російської Федерації міський суд прийняв ще торік 15 листопада. Але досі це не вдавалося зробити лише тому, що співробітники поліції та міграційної служби не могли застати жінку вдома… тверезою.

Оскільки родичів у росіянки в Рівному не виявилося, журналісти газети «7 днів» розпитали в голови ОСББ «Сонячне-Рівне» (це будинок, у якому мешкала Наталія Кузнецова) Світлани Далько про те, як нелегальна мігрантка потрапила в Рівне. Доля жінки виявилася доволі сумною. Попри те й сала за шкуру голові ОСББ вона залила добряче:

– Наталя приїхала в Рівне разом з одним із мешканців нашого будинку. І всі п’ять років, що вони тут жили, аж до смерті Станіслава, вони обоє пиячили, вели розгульний спосіб життя, перетворивши не тільки свою квартиру, а й цілий під’їзд у притулок таких же, як вони, гульвіс. Вони не раз затоплювали офіс ОСББ, який розміщений під їхнім помешканням. І після смерті чоловіка вона не припинила пиячити. Навпаки, ще з більшим запалом і частішими загулами вживала спиртне, влаштувала вдома притон. У неї часто ночували друзі по чарці, які винесли з дому і продали все, що там було. Телефонували її дочці в Росію, щоб забрали матір. Але вона й слухати нас, «бандерівців», відмовилася. Торік ми дізналися, що є рішення суду про її видворення за межі України за позовом міграційної служби. Кілька разів її намагалися вивезти, але щоразу вона була в настільки неадекватному стані, що провідники навідріз відмовлялися брати її до потяга. Вона поверталась, і мешканці постійно скаржилися на неї, бо боялися, щоб ті гульвіси біди якої не наробили чи щоб не підірвали весь під’їзд. Як тільки ми з нею не воювали, не раз і дільничного запрошували. У міграційній службі нам радили, щоб ми її підлікували трохи, аби вона прийшла до тями, щоб її можна було вивезти. Натомість у лікувальних закладах навідріз відмовлялися брати на лікування громадянку Росії. Мовляв, якщо з нею щось трапиться, то ще політику «пришиють». Мешканцям нашого будинку вже набридло жити в страху і антисанітарії. Всі вимагали від мене «зробити щось». Ось таке замкнене коло у нас виникло. Тому я рада, що ця ситуація нарешті вирішилася, і ту жінку доправили в Росію. Та хочу сказати, що мені її по-людськи шкода, адже вона не була агресивною. У неї дві освіти, вона мала квітковий бізнес, який втратила. Завжди казала, що вона нас усіх любить.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?