Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Місто заробило більше, а потратило менше, ніж планувало | Газета 7 Днів

Місто заробило більше, а потратило менше, ніж планувало

14.06.2018 09:58
Переглядів:494

Позавчора міськвиконком заслухав звіт про виконання бюджету міста Рівного за перший квартал цього року.

Начальник управління бюджету і фінансів Віктор Шульга повідомив, що в першому кварталі цього року до бюджету міста надійшло 653,66 мільйона гривень. Власні доходи загального фонду бюджету на 20 відсотків більші, ніж за такий же період торік. І на 10 відсотків більші, ніж планувалося на цей період.

За рахунок чого досягнуто перевиконання? Насамперед місто отримало більший, ніж той, на який розраховувало, податок на доходи фізичних осіб – плюс майже 22 мільйони (13,7%). Надходження по місцевих податках і зборах також у плюсах – на 5 мільйонів 668 тисяч гривень за рахунок перевиконання єдиного податку та податку на нерухомість.

Ну а видатки по загальному фонду бюджету становили в першому кварталі 90,8 відсотка від плану, а по спеціальному фонду бюджету, як завжди на початку року, використано взагалі мізер – 6,6 відсотка до уточнених річних призначень. Це й не дивно, адже завжди всілякі капітальні речі, які фінансуються з цього фонду, розпочинають реалізовувати в середині, а то й у другій половині року, а на початку роблять проекти.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 13 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?