Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

У День медичного працівника привітали всіх та відзначили найкращих | Газета 7 Днів

У День медичного працівника привітали всіх та відзначили найкращих

14.06.2018 17:21
Переглядів:2050

 

Не всі медики змогли відвідати урочистості в міському будинку культури, організовані для них містом з нагоди Дня медичного працівника, який традиційно святкують у третю неділю червня. Адже більшість залишилася на своїх робочих місцях – там, де дарують здоров’я і рятують людські життя.

Міський голова Рівного Володимир Хомко, вітаючи медпрацівників зі святом, насамперед висловив їм своє шанування та вдячність:

– Дякую вам за те, що ви є. Дякую як міський голова, як мешканець Рівного, як перманентний ваш пацієнт. Децентралізація бюджету дала нам можливість збільшити видатки на медицину. Звичайно, не на все вистачає, але в кожному закладі відбуваються зміни на краще. Вдалося придбати ангіограф. Відверто кажучи, років п’ять-сім тому ми навіть мріяти не могли, що місто зможе придбати прилад за 25 мільйонів гривень! Ще 50 мільйонів минулого року ми витратили на капітальне будівництво і ремонт. І цей темп не збираємося зменшувати. Є, на жаль, недопрацювання, є якісь негативні моменти, але в наших з вами силах це змінити. Тому бажаю вам здоров’я, бо ви як ніхто розумієте, наскільки це важливо; злагоди в сім’ях і щоб ми достойно разом з вами реалізували реформу медицини. Зі святом!

За розвиток галузі охорони здоров’я, вагому громадську позицію чимало рівненських медиків отримали з рук мера грамоти та подяки.

А заступник міського голови Галина Кульчинська, вітаючи медпрацівників, додала:

– Цими днями ви будете отримувати багато грамот і подяк. Знайте, що кожна з цих відзнак має матеріальне підкріплення – премію до Дня медичного працівника.

Привітав своїх колег-медиків також начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів.

– Ми переживаємо нелегкі часи,– сказав він.– Триває реформа, а зміни ніколи не бувають легкими. Особисто я вірю, що у всіх все буде добре: пацієнти зможуть отримувати якісну медичну послугу, а медичні працівники за їхню нелегку працю будуть мати достойну заробітну плату.

Серед інших медиків відзнаку отримала педіатр ЦПМСД «Центральний» Наталія Ковалюк. За словами Віктора Іськіва, на Наталію Вікторівну, крім інших відзнак з нагоди Дня медичного працівника, очікує «достойна премія» від управління охорони здоров’я. У такий спосіб чиновники вирішили відзначити тих лікарів, які першими підпишуть необхідну кількість декларацій. Наталія Вікторівна стала однією з них.

 

Приємним завершенням урочистостей став святковий концерт від творчих колективів міста.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?