Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Рівненські пенсіонери масово розлучаються | Газета 7 Днів

Рівненські пенсіонери масово розлучаються

19.06.2018 11:45
Переглядів:7895

Чого не зроблять наші люди заради субсидії? У Рівному пенсіонери йдуть на хитрість – фіктивно розлучаються.

– Торік з 16 травня по 16 червня ми прийняли 24 заяви на розлучення за взаємною згодою, тобто заяв від таких пар, які не мають дітей до 18 років. За аналогічний період цього року – маємо вже 58 таких заяв, – повідомила заступник начальника Рівненського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Рівненській області Ірина Рева. – Кількість розлучень збільшилась у зв’язку з новим законом про нарахування субсидій. Як правило, звертаються пари, які одружувались у 60–70-тих роках, і  прописані за різними адресами. Саме ця категорія рівнян масово розлучається. Буває, за день до нас звертається з приводу розлучення 7–8 пар. Раніше стільки не було за тиждень.

Кількість бажаючих розлучитися на папері зросла тижнів три тому. Тобто незабаром спливає місячний термін, який держава відводить, аби подружжя одумалося. А відповідно кількість розлучених рівнян-пенсіонерів у місті збільшиться.

Ми поцікавилися в управлінні праці та соціального захисту населення, чи дійсно у пенсіонерів є підстави фіктивно розлучатися.

– Доходи чоловіка враховуються дружині, адже він член її сім’ї, навіть якщо вони живуть чи просто зареєстровані окремо, – пояснює начальник відділу призначення державних допомог міського управління праці та соціального захисту населення Маргарита Жолобова. –

 Тепер враховуються доходи всіх членів сім’ї домогосподарств. Якщо жінка прописана за однією адресою, а чоловік за іншою, то їй рахуються його доходи, а йому – її, адже жінка обов’язково є членом його сім’ї, так, само, як і чоловік – член сім’ї дружини.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?