Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

До уваги роботодавців та найманих працівників міста | Газета 7 Днів

До уваги роботодавців та найманих працівників міста

21.06.2018 16:46
Переглядів:408

Інспектори праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради інформують, що легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості  є одним з головних напрямків їх щоденної роботи.

Активізувати роботу в напрямку легалізації неформальної зайнятості доручив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко  на засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині детінізації заробітної плати.

«Сьогодні всі, а особливо молодь і люди середнього віку повинні зрозуміти, що від того, як вони сплачують внески сьогодні, залежить їхній майбутній соціальний захист, їхня пенсія», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Вирішувати проблему дотримання норм трудового законодавства та легального використання праці найманих працівників потрібно спільними зусиллями держави, роботодавців та найманих працівників.

Інспектори праці продовжують важливу та   необхідну роботу з питань здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та   звертаються до всіх сторін соціального партнерства з проханням долучитися до вирішення проблеми  легалізації виплати заробітної плати, належного оформлення трудових відносин.

Роботодавців та найманих працівників просимо усвідомити, що легалізація заробітної плати - це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас.

Шановні працівники! Захищайте вже зараз  свої конституційні права та  вимагайте від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин.

Пам’ятайте, що ніхто не зможе краще змусити роботодавців дотримуватись норм трудового законодавства, як Ви самі, адже для цього просто не погоджуйтесь на працевлаштування без укладення трудового договору.

Оформлення трудових відносин у законодавчо встановленому порядку, офіційне та не менше двох разів на місяць отримання заробітної плати – це державний захист від незаконного звільнення, гарантоване право на відпочинок, своєчасно виплачена заробітна плата в обсязі, не нижче мінімального розміру заробітної плати.

 Інспектори праці мають надію, що наші поради для роботодавців та найманих працівників будуть діяти краще, ніж штрафні санкції, а проведена роз’яснювальна робота допоможе вчасно виправити помилки, дотримуватись норм трудового законодавства.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 15 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?