Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Грядки врожайні і пухкі, як тісто | Газета 7 Днів

Грядки врожайні і пухкі, як тісто

22.06.2018 09:14
Переглядів:629

Так рівнянка Леся Банацька підсумовує результат чоловікового зацікавлення органічним землеробством.

Але спочатку, зізнається жінка, вона була категорично проти, навіть у паніці. Мовляв, як це – не копати і не орати?! Вважала це чоловікове захоплення чимось несерйозним. Тепер же не нарадується тому, як її Михайло господарює на родинному обійсті, а сама навіть почувається білоручкою. Адже ні копання, ні надокучливого суцільного виполювання бур’янів, ні сапання-підгортання, ні отрутохімікатів тепер, на четвертий рік господарювання по-новому не потрібно. До того ж отримані врожаї на 19 сформованих органічних грядках перевершили всі очікування, не кажучи вже про насичений смак і аромат городини.

– Наші грядки і справді пухкі,– на правах професіонала цієї справи розповідає Михайло Банацький.– На них не ступає людська нога. Плоскоріз Фокіна, а я придбав їх усі три види – від маленького до найбільшого, дозволяє легко і не нагинаючись обробляти грядки, зусібіч обходячи кожну з них по сформованих стежках. Але це я забігаю наперед. Щоб займатись органічним землеробством, я спочатку підготувався теоретично. Мене все в ньому влаштовувало. Особливо те, що спочатку створюєш екосистему, як у живій природі, а потім вона сама себе і живить, і лікує. Без надзусиль, як у традиційному землеробстві, і без усякої хімії чи отрути, а головне – без шкоди для довкілля і для себе самих.

Ви заінтриговані? То дочекайтесь наступного випуску «Шість соток», у якому Михайло Банацький більше розповість про свій досвід органічного землеробства.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?