Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Мер Рівного мав зустрічі в Києві з першими особами держави | Газета 7 Днів

Мер Рівного мав зустрічі в Києві з першими особами держави

21.06.2018 08:52
Переглядів:509

У понеділок-вівторок міський голова Рівного Володимир Хомко працював у столиці, де збирався ХІV Український муніципальний форум.

Це представницьке зібрання розділили тематично: 18 червня був День місцевої демократії, а 19 – День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст. Очільники українських міст поспілкувалися з найвищими посадовими особами держави та одне з одним, щоб поділитися досвідом вирішення різноманітних проблем та ситуацій, що виникають на рівні міст.

Вчора, коли Володимир Хомко вже повернувся з Києва, кореспондент «7 днів» не проминув нагоду запитати в мера про враження від цієї непересічної події.

Пряма мова

Міський голова Рівного Володимир ХОМКО:

– Це були два дуже цікаві плідні дні, і в тому числі відбулися зустрічі з Президентом та Прем’єр-Міністром України. З того, що мене турбує: обидва підтвердили свої наміри і надалі розвивати місцеве самоврядування та наділяти органи місцевого самоврядування більшими повноваженнями й, відповідно, передавати на місця більше ресурсів. На мою думку, це абсолютно правильна і корисна для держави політика. Більш предметною була розмова з Прем’єром, бо до нього набралося багато конкретних питань і про субсидії, і щодо втілення реформ у житлово-комунальній сфері та охороні здоров’я. Щоб зреагувати на всі побажання і зауваження міських голів, Володимир Гройсман взяв паузу в нашому спілкуванні для здійснення деяких дій за підсумками цієї розмови – до наступної зустрічі з міськими головами. Такі зустрічі він проводить регулярно. Завдяки цьому в такому форматі ми вирішуємо питання в міру їх надходження. Головний меседж цієї зустрічі такий: центральна влада передаватиме на рівень міст і об’єднаних територіальних громад все більше ресурсів і прав.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?