Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

У хворобі мене підтримали добрі люди | Газета 7 Днів

У хворобі мене підтримали добрі люди

21.06.2018 13:10
Переглядів:614

Щиро дякую всім, хто підтримав мене в нелегку годину. Без допомоги добрих людей я б не осилив дороге лікування та операцію.

Я навіть не сподівався, що на заклик моїх колег із газети «7 днів» відгукнеться стільки співчутливих і щирих людей. Вони скидались коштами, здавали кров. Спасибі всім моїм колегам, давнім і вже призабутим знайомим і друзям. Завдяки їм я переконався, що людина в цьому світі – не одинока. 

Особливо зворушили мене студенти факультету журналістики МЕГУ. Цих хлопців і дівчат я навіть не знаю, а вони влаштували в себе на факультеті ярмарок, щоб допомогти мені – їхньому старшому колезі-журналісту. Спасибі обласним спілкам письменників і журналістів, узагалі всім журналістам – юним і ветеранам. Дуже важливо відчувати їхню солідарність, а особливо в таких випробуваннях, яке випало мені. Всі, хто мені допоміг, на ділі підтвердили стару народну мудрість: з миру по нитці – голому сорочка.

З лікарні я вже виписався. Мені краще. Завдяки всім, хто мені допоміг. Щиро бажаю всім цим людям не потрапляти в лікарні. Будьте здорові і процвітайте. Дякую вам!

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?