Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

У сесійній залі знову бунтує ринок | Газета 7 Днів

У сесійній залі знову бунтує ринок

21.06.2018 12:49
Переглядів:562

Але цього разу не «Центральний», а «Ювілейний». Підприємці цього ринку масово прийшли на сесію Рівнеради, дехто навіть із дітьми. На їхніх плакатах протестні гасла на зразок: «Не закривайте ринок – наші діти хочуть їсти».

Виявляється, це протест на рішення міського управління ДАБК, яке перевіряло цей ринок і прийняло рішення усунути наявні там порушення.

Заступник міського голови, депутат Рівнеради Сергій Васильчук із цього приводу повідомив торговцям: «Ви там як торгували, так спокійно і торгуйте. Навмисне будоражить людей фізична особа – підприємець Володимир Гончарук, який керує цим ринком і щодо якого був припис. Цей припис – не підприємцям, а панові Гончаруку».

 Підтримав цю позицію і міський голова Рівного Володимир Хомко. Мовляв, скарга надійшла від працівників самого ринку. І управління ДАБК мусило на неї реагувати. Інша справа, що Володимирові Гончаруку не подобається припис і не хочеться вкладати кошти в ліквідацію порушень. «Ви робите бурю в склянці води,– сказав міський голова Володимирові Гончаруку і попередив його: – Не може бути за межами ринку той ряд прилавків, який ви там влаштували. Їх потрібно забрати в межі ринку і посіяти на тому місці газон».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?