Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Вибір – за мешканцями міста | Газета 7 Днів

Вибір – за мешканцями міста

21.06.2018 08:32
Переглядів:694

Майже третина рівнян уже обрала собі сімейного лікаря

Попри те що кінцевого терміну укладання медичної декларації не існує, рівнянам не варто обрання сімейного лікаря відкладати у довгий ящик. Адже це уповільнить перехід фінансування галузі медицини зі старої схеми на нову, коли «гроші йдуть за пацієнтом», що, безперечно, позначиться на якості послуг, переконаний начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів.

– Основний принцип приписної кампанії «Обери собі лікаря»,– розповідає головний медик Рівного,– полягає в тому, що саме пацієнт вирішує, у якого фахівця отримувати медичну допомогу. Обрати лікаря можна в будь-який зручний для пацієнта час. Повну інформацію про сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів нададуть кожному, хто завітає в найближчу амбулаторію сімейної медицини або центр первинної медико-санітарної допомоги. 

Для зручності мешканців міста на сайті «Електронна охорона здоров’я Рівне» створена рубрика «Лікарі м. Рівне». Тут вміщено перелік лікарів, що надають первинну медичну допомогу в ЦПМСД міста Рівне. Зокрема, рівняни мають можливість укласти декларацію на власний вибір з будь-ким із 74 лікарів загальної практики-сімейної медицини, 44 дільничних терапевтів і 46 дільничних педіатрів. Цей перелік обіцяють оновлювати в міру збільшення числа лікарів-спеціалістів первинного рівня надання медичної допомоги.

– У центрах ПМСД міста Рівне облаштовано спеціальні місця, де пацієнти підписують декларації, а уповноважені особи вносять дані в електронну систему охорони здоров’я,– каже Віктор Іськів.– Інформація про це розміщена при вході в заклад охорони здоров’я, біля реєстратури, на поверхах та біля самих кабінетів, де підписують декларації. Нагоду обрати свого лікаря мають і клієнти Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг під час отримання адміністративних послуг. Адже тут обладнано пересувний пункт, де уповноважені особи представляють центри первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного за таким графіком: у першій декаді місяця – «Центральний», другій –«Ювілейний», третій – «Північний».

Наша довідка

Медичну декларацію можна підписати

Центр ПМСД «Центральний»:

• Амбулаторії загальної практики – сімейної медицини (ЗПСМ) №№ 1, 2, 3 (вул. Драгоманова, 7) – вестибюль закладу (біля реєстратури) та кабінет № 314 (на ІІІ поверсі), з 8.00 до 19.00;

• Амбулаторія ЗПСМ № 4 (вул. Чорновола, 72) – кабінет 

№ 7 (на І поверсі), з 9.00 до 15.00;

• Амбулаторії ЗПСМ №№ 5, 6, 7 (вул. Карнаухова, 25а) – кабінети № 63 (ІІ поверх) та № 1 (І поверх), з 8.00 до 19.00.

Центр ПМСД «Ювілейний»:

• Амбулаторія ЗПСМ №№ 1 та 2 (вул. Макарова, 3) – реєстратура, зал засідань та кабінет № 110, з 8.00 до18.00;

• Амбулаторія ЗПСМ № 3 (вул. Макарова, 3) – кабінет 

№ 109, з 8.00 до 19.00;

• Амбулаторія ЗПСМ № 4 (вул. Макарова, 3) – реєстратура, з 8.00 до 19.00;

• Амбулаторія «Пересопницька» (вул. Пересопницька, 168) – кабінет № 2, з 08.00 до 19.00;

• Амбулаторія «Тинне» (вул. Тиннівська, 50б) – кабінет № 4, з 9.00 до 16.00.

Центр ПМСД «Північний»:

• Амбулаторії ЗПСМ №№ 1 і 2 (вул. Фабрична, 10) – кабінет № 4 (І поверх), з 9.00 до 20.00; кабінет № 12 (ІІ поверх), з 9.00 до 17.00;

• Амбулаторії ЗПСМ №№ 3 і 4 (вул. Грушевського, 11) – кабінет № 309, (ІІІ поверх), з 9.00 до 19.30; кабінеті № 410 (на ІV поверсі).

ФОТОФАКТ


Педіатр ЦПМСД «Центральний» Наталія Ковалюк, яку відзначили на урочистостях з нагоди Дня медичного працівника, стала лідером серед лікарів Рівного, підписавши з пацієнтами необхідну кількість декларацій.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?