Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

Дерева в місті порахують, але не цього року | Газета 7 Днів

Дерева в місті порахують, але не цього року

29.06.2018 15:11
Переглядів:419

Електронні петиції – це не просто гарна фраза, а дієвий засіб вплинути на все, що робиться у нашому місті. Одна з таких петицій ратувала за те, щоб змінити підхід до озеленення Рівного, і була підтримана необхідною кількістю голосів рівнян, отже, стала темою для обговорення на сесії міської ради.

До порядку денного останньої сесії внесли питання «Про впровадження якісного підходу до озеленення Рівного у 2018 році».

Активістка Оксана Майборода, яка представляла це питання депутатам, прийшла до сесійної зали разом з малим дитям і мужньо протрималась до кінця сесійного дня, щоб пояснити, які цілі переслідували автори електронної петиції. Громадська організація «Сад історій у Рівному», до якої належить Оксана, вважає, що потрібно впровадити облік зелених насаджень у Рівному, порахувати всі дерева і кущі, бо без такого обліку місто не може компенсувати відновну вартість зелених насаджень. 

Торік активісти власними силами порахували дерева у центрі і нанесли їх на карту. При цьому вони з’ясували, що з 261 дерева більшість потребує якісного догляду, а третина – видалення та заміни. Тепер вони хочуть перенести такий підхід на все місто, причому наполягають, щоб управління ЖКГ міста зробило це до 30 вересня цього року.

Депутати, збагнувши, про який обсяг робіт іде мова, стали шукати варіанти. Секретар Рівнеради Сергій Паладійчук запропонував, щоб кожен депутат провів інвентаризацію дерев у себе на окрузі. Заперечила йому депутат Людмила Туровська. «Дерево не говорить і свій паспорт комісії з перепису дерев не дасть,– вважає вона.– Потрібно, щоб цю роботу проводили спеціалісти». Зрештою вирішили повернутися до питання на серпневій сесії, адже у липні в депутатів канікули, то сесію збирати не будуть.

Відтак, незалежно від того, яке рішення приймуть у серпні, цього року інвентаризації дерев уже не буде, бо там вже на носі осінь. А перепис дерев можна робити тільки з квітня по жовтень. Тому доведеться взятися за підрахунок дерев з весни.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?