Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

Адміністративний збір можна не платити, якщо зареєструвати зміни до статуту товариства до 17 червня наступного року | Газета 7 Днів

Адміністративний збір можна не платити, якщо зареєструвати зміни до статуту товариства до 17 червня наступного року

05.07.2018 08:30
Переглядів:1034

До уваги товариств з обмеженою відповідальністю і товариств з додатковою відповідальністю: 17 червня цього року набрав чинності Закон України від 06.02.2018 № 2275-VIII «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі – Закон № 2275). Його прикінцевими і перехідними положеннями внесено зміни до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» і «Про виконавче провадження».

Тепер статути товариства з обмеженою чи додатковою відповідальністю вважатимуться такими, що відповідають Закону № 2275, у разі приведення їх у відповідність до цього Закону протягом року з дня набрання ним чинності, тобто до 17 червня 2019 року. До цього часу товариства з обмеженою відповідальністю і товариства з додатковою відповідальністю звільняються від сплати адміністративного збору за реєстрацію змін до статуту товариства у зв’язку з приведенням його у відповідність із цим Законом.

Перелік відомостей, що повинні обов’язково зазначатись у статутах товариств з обмеженою відповідальністю і товариств з додатковою відповідальністю, встановлений статтею 11 Закону № 2275. Це відомості про: 

1) повне та скорочене (за наявності) найменування товариства;

2) органи управління товариством, їхню компетенцію, порядок прийняття ними рішень;

3) порядок вступу до товариства та виходу з нього.

Водночас частиною 6 статті 11 Закону № 2275 встановлено, що статут товариства може містити інші відомості, що не суперечать закону. Виходячи з положень цього закону, це можуть бути відомості, що стосуються, зокрема, надання додаткового строку для погашення заборгованості у зв’язку з несвоєчасним внесенням вкладу; порядку збільшення статутного капіталу за рахунок додаткових вкладів; визначення кількості голосів учасника на загальних зборах тощо. Наголошую, що статути новостворених товариств з обмеженою відповідальністю, товариств з додатковою відповідальністю, а також товариств, створених у результаті реорганізації діючих юридичних осіб, повинні відповідати положенням Закону № 2275.   

У разі виникнення питань телефонуйте за номером 067 438 19 47.

Лілія ДЕМЧУК,

державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?